Bezpieczne foteliki rowerowe

Zarezerwowaliśmy sobie już domek na wakacje nad morzem. Ostatnio pogoda w Polsce sprzyja spędzaniu urlopu w Polsce, dlatego obawialiśmy się, że moglibyśmy mieć problem, gdybyśmy zabrali się za szukanie noclegu w późniejszym terminie. Wybieramy się do miejscowości, w której już kilkakrotnie byliśmy, i która bardzo nam się podoba. Jest to niewielka wieś, oddalona od morza o około jeden kilometr. Jest bardzo kameralna, nie ma w niej tłumów. Jeśli ktoś pragnie rozrywki, zawsze może udać się do leżącej w pobliżu, większej miejscowości, w której jest pełno knajp.

Foteliki rowerowe dla dzieci

Foteliki rowerowe bobikePonieważ miejscowość jest oddalona od morza, wiele osób, które tam spędzają wypoczynek, jeździ na rowerach. Dostępnych jest tam kilka wypożyczalni rowerowych, a kiedy podjeżdża się na plażę, niemal przy każdym drzewie znajdującym się się przy wejściu na plaże można zobaczyć rower. Poruszanie się rowerami jest tam szczególnie popularne, ludzie wożą nawet pieski w koszyczkach rowerowych czy specjalnych turystycznych przyczepkach. Także i my postanowiliśmy wziąć ze sobą rowery. Jednak dla najmłodszego członka naszej rodziny będziemy musieli kupić fotelik, ponieważ na razie jeszcze nie jest on zdolny do samodzielnego poruszania się na rowerze. Znajomi polecili nam foteliki rowerowe Bobike. Są to bardzo bezpieczne foteliki rowerowe, w których mogą podróżować nawet malutkie dzieci. Co szczególnie istotne, to fakt, że foteliki tej marki mają również specjalne zagłówki, dzięki czemu nawet kiedy dziecko uśnie podczas wycieczki, jest ono cały czas stabilnie podtrzymywane w foteliku i nie buja się z boku na bok utrudniając rodzicom jazdę, co zdarza się  nierzadko przy zastosowaniu fotelików innych marek. Foteliki te posiadają bardzo dobrą amortyzację, dzięki czemu wstrząsy podczas jazdy na rowerze są znacznie łagodzone i w niewielkim stopniu odczuwane przez dziecko. Należy wspomnieć o tym, że koszt takiego fotelika jest całkiem niewysoki jak za wyrób tak wysokiej jakości. Myślę, że zdecydujemy się na zakup tego fotelika.

Dla wszystkich aktywnych rodziców, którzy są posiadaczami miłego malucha, nie potrafiącego jeszcze poruszać się  samodzielnie na rowerze, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup fotelika Bobike. Dzięki temu fotelikowi rodzice będą mogli ponownie wsiąść na rowery i jeździć z dzieckiem na długie rowerowe wycieczki, Foteliki wspomnianej marki są polecane przez innych rodziców jako szczególnie bezpieczne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Można  je kupić  w bardzo korzystnych cenach.