Bluza z nadrukiem – ogromne możliwości

Jestem zawodową tancerką hip-hopu, od kilku lat prowadzę również swój zespół taneczny, w której tańczą moje uczennice. Niebawem jedziemy razem na nasz pierwszy konkurs ogólnopolski, wszystkie jesteśmy nim bardzo podekscytowane. Z racji tego, że wydarzenie to wiązało się z obecnością mediów oraz wielu znamienitych gości z całej polski, postanowiłam zadbać o odpowiednie stroje dla mojej drużyny. Bardzo pomogła mi w tym zadaniu zwłaszcza moja siostra, która poleciła mi pewien sklep internetowy z odzieżą, na której można umieszczać bluzy z dowolnie zaprojektowanym przez siebie nadrukiem. 

Bluza z nadrukami – idealny materiał na stroje 

bluzy z nadrukiem cenaZ racji tego, że wraz ze swoim zespołem tańczymy taniec hip-hop, który obfituje w różnego rodzaju niekonwencjonalne ruchy (m.in. wyskoki, poślizgi oraz tarzanie się po podłodze), moje tancerki potrzebują zupełnie innego stroju niż dla przykładu tancerki tańców latynoskich. Dol hip-hopu niezbędne są wygodne, wysoko zabudowane buty oraz możliwie jak najbardziej wygodne, sportowe, nieprzylegające do ciała ubranie. Zadecydowałam więc, że stroje mojego zespołu będą się składać z wygodnych, białych adidasów oraz szarych dresów, które nie będą krępowały ruchów podczas tańca. Koleżanka z pracy zasugerowała mi, że na bluzach mogłabym również umieścić logo naszej drużyny tanecznej oraz nazwę naszej szkoły, zabieg ten byłby bowiem idealną reklamą zarówno naszej placówki, jak i samej formacji tanecznej. Wraz z koleżanką znalazłyśmy nawet sklep internetowy, który umożliwiał zaprojektowanie tego typu znakowanych ubrań za pomocą różnorodnych metod (m.in. technice sitodruku, haftu, ale również druku cyfrowego). Zachęcone pozytywnymi opiniami na stronach zdecydowałyśmy się zamówić bluzy z nadrukiem cena tych produktów również była  bardzo atrakcyjna. Za pomocą specjalnego, interaktywnego generatora, który umieszczony był na stronie, zaprojektowałyśmy szary komplet dresów, który sygnowany był dużym, kolorowym logiem. Mogliśmy bez problemu ustalić również umiejscowienie zaprojektowanych przez nas nadruków, zdecydowałyśmy się ponadto na metodę haftu, którą określano jako najbardziej wytrzymałą. 

Zamówione przez nas komplety dotarły do nas po zaledwie kilku dniach. Zarówno ja, jak i członkinie mojej formacji, byłyśmy zachwycone wysoką jakością zamówionych przez nas ubrań. Haftowany nadruk przykuwał uwagę i zdobił szary materiał. Nasze stroje taneczne wyglądały dzięki temu na bardzo profesjonalne, wszystkie prezentowałyśmy się w naszych strojach iście wspaniale. Na konkursie tanecznym byłyśmy więc żywą reklamą naszej własnej formacji oraz szkoły, co zostało dostrzeżone przez media, które wykonały nam tego wieczora sporo zdjęć.