Czy warto projektować wnętrza?

 

Razem z moim mężem, który ma na imię Bartłomiej, postanowiliśmy przeprowadzić się do innego województwa. Decyzja ta była następstwem tego, że Bartłomiej dostał awans. Jego przyjęcie natomiast, wiązało się ze zmianą miejsca zamieszkania. Wcześniej mieszkaliśmy w Warszawie. Teraz mieliśmy zamieszkać w Krakowie. Nie ukrywam, że w związku z przeprowadzką pojawiło się wiele dylematów oraz tematów, które należało pilnie załatwić.

Nasze zaprojektowane wnętrze w małopolsce

projektowanie wnętrz - małopolskieJednym z nich było wynajęcie firmy projektowanie wnętrz – małopolskie. W związku z tym, że nie mieliśmy możliwości, aby zająć się urządzaniem domu na miejscu, już w Krakowie, postanowiliśmy wynająć firmę, która zajmuje się projektowanie wnętrz – małopolskie. Rozwiązanie takie dawało nam możliwość zdalnego decydowania o wyposażeniu naszego domu. Większość spraw mogliśmy z firmą załatwić drogą e-mailową i nie było potrzeby, abyśmy  co chwilę urządzali wycieczki z Warszawy do Krakowa. Dom dostaliśmy w ramach awansu męża. Znajdował się na przedmieściu Krakowa i należał do firmy informatycznej w której pracował mój mąż. Firma kupiła niegdyś ten budynek z myślą o tym, aby przerobić je na centralę firmy. Z czasem jednak okazało się, że budynek może się przydać w innych celach, na przykład w celu mieszkalnym. Jako, że mój mąż Bartłomiej, dostał propozycję pracy kilkaset kilometrów od Warszawy, mogliśmy tam mieszkać, póki nie skończy się kontrakt mojego męża. Kontrakt był podpisany na dziesięć lat, także mogłam być spokojna o dach nad głową. Jedynie należało ten dom urządzić po naszemu, aby poczuć się w nim jak u siebie. Jako, że projektowanie wnętrz – małopolskie bardzo dobrze rozumiało nasze potrzeby, efekt wyszedł wspaniale. Cały dom został urządzony tak jak chciałam – w stylu industrialnym. Surowa cegła przeplatała się z elementami nowoczesnego designu. Biała kuchnia na wysoki połysk a do tego ceglane otoczenie. Łazienka czarna z połyskującymi płytkami a do tego drewniane wykończenia. Pokój dzienny połączony z kuchnią, tworząc tak zwany aneks. Wszystko robiło wrażenie. W związku z tym, że spodziewaliśmy się dziecka, pokój dziecka, został przygotowany w najmniejszych detalach. Uroczy róż, który przeplatał się z wzorem w małe różyczki. Oczami wyobraźni widziałam już tę małą istotkę, która leży w kołysce i woła jeść.

Generalnie całość wyszła fenomenalnie. Dlatego też szczególnie polecam korzystanie z usług tego typu firm ludziom, którzy nie mają czasu lub fizycznie nie mogą znaleźć się na miejscu, aby dokonać samodzielnego wyposażenia wnętrz. Usługa może okazać się praktyczna dla osób, którzy cenią sobie styl i szyk oraz dla tych, którym marzy się unikalne wyjątkowe wnętrze. Taka firma, może przygotować Wasz dom czy mieszkanie w taki sposób, że będziecie się w nim czuć wyjątkowo.

Dodatkowe informacje dostępne na: chmiest.com