Czym jest Arizer?

 

Na rynku mamy wielu producentów urządzeń do waporyzacji. Jedna z tych bardziej popularnych jest kanadyjski Arizer. Urządzenia tej firmy cechują się niezawodnością, wysoką jakością wykonania, a przede wszystkim komfortowym i bezpiecznym użytkowaniem. Toteż nie ma się, co dziwić, że urządzenia przenośne tej firmy są bardzo doceniane zarówno przez klientów, jak też przez branżę. 

Solidne waporyzatory od Arizera

waporyzator arizerJeżeli dopiero zaczynamy przygodę, to najważniejsze jest to, by się nie zrażać, a tak często bywa, gdy ktoś korzystał z niskiej jakości urządzeń. Zazwyczaj produkują one parę bardzo niskiej jakości, jak również jest jej mało. Poza tym podgrzewanie suszu trwa w nich długo i jest mało efektywne. Arizery łączą w sobie cechy waporyzatora kondukcyjnego z indukcyjnym; w przypadku tych pierwszych chodzi o ogrzewanie gorącymi ściankami, w przypadku drugich – o ogrzewanie gorącym powietrzem. Zatem waporyzator Arizer spokojnie możemy nazwać urządzeniem hybrydowym, stanowiącymi kwintesencję tego, co najlepsze w jednej i drugiej grupie. Arizer posiada wiele funkcji, a temperaturę możemy dopasować do swoich preferencji. Dzięki solidnej obudowie waporyzator nie ulegnie zniszczeniu, choć warto też zadbać o dedykowany futerał. Arizery są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych urządzeń przenośnych nie tylko w Polsce, ale w większości krajów, do których dociera ten producent. Nie powinno to dziwić, bowiem są zupełnie różne od znanych nam waporyzatorów, a jakość inhalacji pozostawia konkurencję daleko w tyle. Dodatkową zaletą Arizerów jest fakt, że nie są drogie, bowiem najtańsze modele znajdziemy już za nieco ponad trzysta złotych. To urządzenie sprawdzi się tak w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych amatorów waporyzacji, głównie dzięki ilości i jakości produkowanej pary, jak również ze względu na bardzo wiele możliwości programowania urządzenia. Jeżeli mamy do dyspozycji ograniczony budżet i nie chcemy kupować w ciemno, to jeden z Arizerów na pewno okaże się tym, czego szukamy. Same urządzenia, ale też części do nich, jak na przykład szklane ustniki, są dostępne w sklepie internetowym producenta.

Osoby, które nie chcą przyjmować suszu konopnego CBD w drodze spalania, szukają alternatyw i najczęściej jedną z nich jest waporyzacja. Bowiem mimo, że przypomina palenie, to tak naprawdę jest to „palenie” dużo zdrowsze, gdyż susz jest tak naprawdę jedynie podgrzewany, w związku z czym nie wydzielają się toksyczne i rakotwórcze związki chemiczne oraz substancje smoliste.