Dobry sposób na reklamę – ekran ledowy

Moja firma zajmuje się reklamowaniem różnych firm poprzez ekrany ledowe. Jest to bardzo niszowa branża, więc konkurencja nie jest duża. Wpadłam na pomysł założenia takowej firmy, bo przez pewien czas jeździł po moim mieście samochód z dużym banerem, który dodatkowo rozgłaszał przez megafon ofertę swojego klienta. Postanowiłam wprowadzić reklamę w dwudziesty pierwszy wiek i zakupiłam mały samochód z ekranem ledowym do wyświetlania spotów.

Dobry ekran LED do reklamy

ekrany ledoweJako, że jest to samochód napędzany LPG mogę dostać się praktycznie w każdy zakamarek miasta i promować usługi oraz towary swoich klientów. Dzięki zastosowaniu najlepszej możliwej technologi LED mogę za pomocą sieci wifi i pilota sterować ekranem oraz pokazywać na nim to, co aktualnie jest potrzebne. Mój samochód reklamujący nie jest zwykłym małym autem dostawczym, do którego zamontowano ekran z zewnątrz. Nadwozie było specjalnie montowane pod wymiary telewizora i w środku jest dużo elementów wzmacniających. Mój projekt był zlecony firmie, która specjalizuje się w takich zleceniach. Przed rozpoczęciem prac widziałam swój samochód w technologii 3D i specjaliście dopracowali konstrukcję, elementy mocujące oraz ogólne kontury nadwozia specjalnie do moich potrzeb. Każdy z elementów został przetestowany pod kątem wytrzymałości na zderzenie lub inny wypadek. Dodatkowo poprosiłam o zamontowanie dodatkowej klimatyzacji, która wraz z wentylatorem chłodziłaby ekran i nie doprowadziła do przegrzania się elementów. Wszystkie elementy zostały wykonane z niesamowitą pieczołowitością przez obrabiarkę CNC. Najnowocześniejsza maszyna wykonała też odpowiednie gięcie blach a wszystko zostało dokładnie pomalowane w zakładzie lakierniczym. Dopiero, gdy wszystkie elementy zostały wykonane można było montować ekran. Wybrałam ekrany ledowe, które gwarantują wysoką jakość obrazu. Z każdej strony nadwozia widnieje określona reklama wyświetlana w technologii RGB SMD LED. Chciałam, żeby potencjalni klienci widzieli z daleka z jaką firmą mają do czynienia i szybciej skojarzyli mojego klienta z reklamą i jego wyrobami.

Na cały sukces mojej firmy wpływa nie tylko dobry sprzęt, ale również zaangażowanie w kontakt z klientem. Dbam o dobrą współpracę z każdym i jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. W ten nienachalny sposób zachęcam do kupna, ale nie dręczę ludzi ciągłym jeżdżeniem w tym samym miejscu z tą samą reklamą. Chcę, stać się ikoną miasta niczym pan sprzedający lody, który zachęcał do ich kupowania poprzez wesołą muzyczkę.