Dom zabezpieczyłem montując rolety antywłamaniowe

Do włamań do domów jednorodzinnych dochodzi zazwyczaj z wykorzystaniem możliwości jakie dają drzwi i okna. Zwykłe drzwi i niezabezpieczone okna są istną zachętą dla coraz sprytniejszych włamywaczy. Mam tego świadomość, dlatego swój dom postanowiłem odpowiednio zabezpieczyć na taką ewentualność. Nie mam zamiaru nikogo zachęcać do odwiedzin bez zaproszenia. Zdecydowałem się na zamontowanie solidnych drzwi oraz rolet antywłamaniowych. Wybrałem produkty najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie.

Elektrycznymi roletami steruję za pomocą smartfona

elektryczne rolety antywłamaniowe warszawaŻyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, czyli w czasach w których nowoczesne urządzenia elektroniczne z każdym dniem są jeszcze bardziej nowoczesne. Kiedy kilka miesięcy temu postanowiłem zabezpieczyć okna roletami to nie miałem pojęcia, że można się nimi bawić za pomocą smartfona. Tymczasem dzisiaj tak się właśnie steruje roletami. Muszę jednak wyjaśnić, że do tego wszystkiego niezbędne są odpowiedniej jakości urządzenia do domowej sieci wi-fi. W każdym razie ja zamówiłem kilka miesięcy temu do domu elektryczne rolety antywłamaniowe Warszawa. Firma, która miała je robić zaproponowała mi, żebym zdecydował się na najnowocześniejsze rozwiązania. Sam stwierdziłem, że jak już coś takiego montować to tylko w taki sposób, żeby służyło to już przez wiele lat. Musiałem więc wyprzedzić obecną technologię i zdecydować się na technologię przyszłości. Moje elektryczne rolety mają specjalne sterowniki, które są podłączone do domowej sieci internetowej. W telefonie mam specjalną aplikację, dzięki której mogę sterować wszystkimi roletami w całym domu. Podobną aplikację mają zainstalowaną moja żona i mój synek, który lubi się bawić roletami w swoim pokoju podnosząc je i opuszczając. Sterowanie smartfonem to naprawdę fajna zabawa. Jednak bardziej cieszy mnie to, że te rolety są praktycznie nie zniszczalne od zewnątrz. Jako, że są elektryczne to mają również możliwość awaryjnego otwierania ręcznego. Oprócz rolet zamówiłem jeszcze solidne antywłamaniowe drzwi, których ponoć także nie da się sforsować.

Do swojego domu zamówiłem rolety, które chronią dom przed włamaniem. To solidne zabezpieczenie wszystkich okiennic. Nie da się ich sforsować. Trzeba by chyba mieć czołg, żeby pokonać takie zabezpieczenie. Dlatego jestem bardzo zadowolony z decyzji o ich zamontowaniu. Na dodatek zamówiłem najnowocześniejsze sterowniki, które umożliwiają sterowanie wszystkim za pomocą jednej aplikacji. Naprawdę warto było zainwestować w taką ochronę domu.