Dwukolorowe meble do kuchni

 

Pięknie zaprojektowane mieszkanie jest marzeniem wielu ludzi. Dziś warto jest podążać za współczesnymi trendami, jeśli chodzi o wystrój wnętrza. Wystrój ten opiera się na prostocie. Prostotę tę z kolei odzwierciedla stonowana kolorystyka z delikatnym akcentem żywej barwy. takie właśnie mogą być meble do kuchni. Najmodniejsze w tym sezonie stają się dwukolorowe meble na zamówienie. Warto więc opowiedzieć o nich słów kilka.

Jak wyglądają dwukolorowe meble kuchenne na wymiar?

meble kuchenne na wymiar krakówJak widać, artykuł ten skupiać się będzie na kolorystyce meble kuchennych. Jest to bardzo ważne, gdyż pomóc może w odpowiednim wyborze mebli kuchennych. Wszystkie nowoczesne meble do kuchni na wymiar, Kraków są stworzone z mocnego tworzywa będącego imitacją drewna połączonego z domieszką żywej barwy. Doskonałym przykładem są biało-oliwkowe meble do kuchni. Jak one wyglądają? Otóż dominuje tutaj kolor biały, który widoczny jest na głównych częściach mebli kuchennych na zamówienie. A więc na wszystkich drzwiczkach  szufladach po ich zewnętrznej części. Kolor oliwkowy z kolei widnieje na kantach i bocznych obudowach tych mebli. Uzupełnieniem tego projektu jest drewniany blat, na którym przyrządza się posiłki dla domowników. Kolejną ciekawą formą dwubarwnych mebli kuchenny jest połączenie czerni z czerwienia. W tym przypadku kolor czarny jest widoczny na dolnych szafkach kuchennych oraz przy okapie. Kolor czerwony z kolei dominuje na szafkach wiszących, dużej szafie stojącej i jako akcent na dwóch szufladach umieszczonych na szafkach stojących. Całość mebli ma ogromy pomusk co sprawia, że w pomieszczeniu jest bardziej przestrzennie. W modzie jest ostatnio również kolor bordowy. W połączeniu z barwą kremową może stanowić wspaniały projekt! Szafki położone na dole i szafka stojąca może być w kolorze bordowym, z kolei szafki wiszące i blaty – kremowe. Wpływa to na estetykę. Warto dodać, że białe szafki mają kanty dolne i górne zaznaczone paskiem w kolorze bordowym. Taka kuchnia to prawdziwy fenomen! A co z kolorem szarym? Czy meble tego typu można łączyć z innymi? Otóż tak, wystarczy drzwiczki od szafek kuchennych punktowo pomalować na kolor zielony lub pomarańczowy. Jest to idealne połączenie!

Jak więc widać, w kuchni można szaleć z kolorami. Meble kuchenne mogą występować w różnych formach kolorystycznych. Oglądając różne projekty warto jest się nad tym zastanowić, co by nam trafiło do gustu. Zamawiając meble na wymiar można również podpytać się projektanta. Mimo to warto jest bawić się kolorami, bo przynoszą one radość do domu.