Endermologia twarzy – dla kogo?

Zakłady kosmetologiczne wprowadzają do swoich ofert coraz to nowsze zabiegi, w których wykorzystuje się różne sprzętu zaawansowane technologiczne, do tego by poprawić jakość naszej skóry. Kiedyś sprawdzonym sposobem na poprawę napięcia naszej skóry był masaż. Ta metoda wraca teraz w nowej odsłonie, pod postacią masażu z użyciem specjalnych urządzeń. Zabieg ten nazywa się endermologią twarzy.

Jaki daje rezultat endermologia twarzy?

endermologia twarzy białystokW zdrowym ciele zdrowy duch – tak mówi stare przysłowie. Teraz to przysłowie można rozszerzyć o stwierdzenie, że w zdrowej skórze zdrowy duch. Skóra to organ (jak ostatnio stwierdzili naukowcy), na którym widoczny jest ogólny stan naszego zdrowia. Wszelkie wykwity skórne czy stany zapalne mogą być oznakami poważniejszych dolegliwości. Z biegiem czasu nasza skóra staje się coraz bardziej wiotka, a wokół oczu, brwi czy ust pojawiają się charakterystyczne zmarszczki. Jest wiele zabiegów, które pomagają pozbyć się zmarszczek, a wśród nich także endermologia. Taki zabieg działa przede wszystkim liftingująco. Jest to zabieg dla wszelkich skór, na których widać już wyraźnie oznaki starzenia – na bruździe przynosowej pojawiają się charakterystyczne zmarszczki, a w okolicach oczu tak zwane kurze łapki. Takie zabieg działa redukcyjne na zmarszczki, ale nie tylko – pobudza krążenia, pomaga pozbyć się organizmu toksyn, poprawia unaczynienie skry. Zabieg pozwala na poprawę konturu twarzy, dzięki czemu osoba poddana zabiegowi może liczyć na odmłodzenie swojego wyglądu. Zabieg jest bezbolesny, a wręcz relaksacyjny. Zabieg przeprowadza się z użyciem specjalnych urządzeń, które zapewniają masaż limfatyczny skóry. Dzięki takiemu urządzeniu można przeprowadzić masaż wibracyjny, który dociera aż do głębokich warstw skóry. Zabieg wygładza skórę i może być stosowany do różnych partii skóry – nie tylko do skóry twarzy, ale można także stosować ten zabieg na szyję, dekolt, czy na klatkę piersiową. Do różnych masaży służą różne rodzaje nakładek do urządzenia. Niemalże w każdym polskim mieście można już znaleźć gabinet, który oferuje zabieg taki jak endermologia twarzy Białystok to miasto, w którym również funkcjonują gabinety kosmetologiczne oferujące ten zabieg. Przy wyborze najodpowiedniejszego gabinetu kierujmy się doświadczeniem takiego salonu i opiniami na jego temat. Ważne by w salonie używano sprzętu wysokiej jakości, tak by zapewnić skórze jak najlepszy drenaż mikrokrążeniowy. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie na własnej skórze odczuć efektów takiego zabiegu. Zabieg jest dopasowywany w zależności od rodzaju skóry – może być stosowany także do skóry wrażliwej.

Endermologia twarzy to różne zabiegi kosmetologiczne, wykorzystujące różne urządzenia, która powodują masaż skóry, tak by odnowić każdą komórkę skóry twarzy, szczególnie te w głębokich warstwach skóry. Można go zastosować także na szyję czy dekolt. Jest polecany osobom, które mają już na twarzy widoczne oznaki starzenia w postaci zmarszczek i bruzd. Z pewności pozwoli on zachować dobry kształt twarzy i poprawi napięcie skóry.