Gdzie zamówię personalizowane butelki na wesele?

Przygotowania do mojego ślubu i wesela rozpoczęły się na długo przed planowaną datą uroczystości. Mój narzeczony był bardzo dokładny, był wręcz perfekcjonistą i dlatego wszystko musiało być odpowiednio dopracowane i zapięte na ostatni guzik. Jedną z rzeczy, o które musieliśmy zadbać była wódka weselna. Narzeczony uznał, że najlepiej będzie przelać wódkę do spersonalizowany butelek weselnych. Długo musiał mnie przekonywać, że takie personalizowane butelki nie są zbędnym gadżetem, ale w końcu mu się to udało.

Zamówiliśmy personalizowane butelki na weselną wódkę

personalizowane butelki weselne z nadrukiemNarzeczony przekonywał mnie, że takie butelki stanowią świetną pamiątkę. Są szklane i trwałe, dzięki czemu po weselu są w stanie przydawać się jeszcze wielokrotnie. W końcu przyznałam mu rację i teraz pozostało tylko znaleźć odpowiednie butelki. Poszukiwania takich butelek na wesele rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: personalizowane butelki weselne z nadrukiem, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to, czego potrzebowaliśmy. Były to szklane butelki na wódkę i inne napoje z atestem, zezwalającym na ich bezpośredni kontakt z żywnością. Taką butelkę można było spersonalizować w dwojaki sposób. Można było wybrać gotowy wzór z szablonu, gdzie tylko dopisywało się swoje imiona i datę ślubu. Drugim sposobem było skorzystanie ze specjalistycznego programu graficznego, w którym można było zaprojektować swój własny wzór nadruku butelki weselnej. Ta druga opcja było droższa niż pierwsza, ale i tak zdecydowaliśmy się z niej skorzystać, ponieważ cena za butelkę i tak wychodziła dość niska i przystępna, jedna z najlepszych na rynku. Wykonaliśmy personalizowany nadruk, od razu mogliśmy zobaczyć w technologii 3D, jak będzie wyglądała gotowa butelka weselna, i zdecydowaliśmy się zamówić odpowiednią ilość butelek o pojemności jednego litra. Już kilka dni później, nasze zamówienie zostało zrealizowane i dostarczone do naszego mieszkania poprzez przesyłkę kurierską.

Z narzeczonym od razu rozpakowaliśmy przesyłkę, żeby zobaczyć jak się prezentują nasze spersonalizowane butelki weselne. Butelki były bardzo dobrze zabezpieczone w transporcie, także żadna z nich nie została uszkodzona. Butelki prezentowały się bardzo elegancko i gustownie. Nadruk był bardzo wyraźny, czytelny i nie było na nim żadnych zbędnych, rozmazanych pikseli. Butelki weselne rzeczywiście zostały świetną pamiątką i przydały się do przechowywania różnych płynów i napojów. Kilka z nich rozdaliśmy nawet gościom.