Gotowanie obiadu w śmiesznym fartuchu kuchennym

Lubię bardzo gotować. Zresztą też zawodowo zajmuję się gotowaniem. Z tego żyję. Wiadomo, że w restauracji, a dokładniej mówiąc w kuchni muszę wyglądać perfekcyjnie i nie można sobie pozwolić na odrobinę swobody, zwłaszcza w ubiorze, to w domu mogę sobie na to pozwolić. Lubię bardzo gotować mając na sobie śmieszne fartuchy. To zachęca mnie do gotowania, moje córki, które mają osiem i pięć lat też lubią jak mam na sobie jeden z tych śmiesznych fartuchów. One zresztą też mi pomagają i wtedy im też nakładam takie zabawne fartuszki. 

Duży wybór fartuchów kuchennych 

damskie zabawne fartuchy kuchenneTrzeba mieć na względzie, że warto mieć na sobie fartuch podczas gotowania. On zabezpiecza nas przed ewentualnymi palmami podczas gotowania. Jestem profesjonalnym kucharzem i nawet mi się zdarza coś zachlapać. Także innym tym bardziej to może się przydarzyć. Nawet jak ktoś będzie bardzo uważał, to nigdy nie wiadomo co może wydarzyć się w kuchni. możemy za mocno przemieszać zupę i nam chlupnie odrobinę na ubranie. A taki fartuch to można spokojnie ubrudzić, w końcu ma takie zadanie ochraniać nas przed plamami. Skoro gotuję z córkami to muszę je jakoś do tego zachęcić. Bardzo bym chciała by poszły w moje ślady. Ale to jeszcze daleka przyszłość. Ale nawet jeśli wybiorą coś innego to nic. Warto jednak nauczyć się gotować i można robić to w każdym wieku. Dlatego pomocne są w tym takie damskie zabawne fartuchy kuchenne. Moje córki mają takie z postaciami z bajek, które robią rożne śmieszne rzeczy. Jakbyście zajrzeli do mojej szuflady w kuchni. Ile tam fartuchów mam. Całe mnóstwo. Są tak kolorowe, że od razu chce mi się gotować. Wiecie cały dzień spędzam w kuchni w restauracji, a potem muszę jeszcze w domu. Z czasem człowiek może być wykończony, więc i siebie trzeba czymś zachęcić. Ale najlepszy fartuch to sprawił sobie mój mąż. On kupił sobie taki fartuch na którym jest umięśniona klata jakiegoś kulturysty. Wiecie, jak założy ten fartuch to tak jakby on miał te mięśnie. Bawi mnie to za każdym razem, gdyż one jest takiej drobnej postury. ale jak widać ma do siebie dystans. Takie fartuchy można kupić wszędzie. Ich cena jest aż tak wysoka, więc zawsze kupuję sobie ich kilka na raz. Jak ubrudzę się podczas gotowania  to od razu ściągam zabrudzonych fartuch i zakładam nowy. Tak jestem nauczona, w restauracji my jako kucharze musimy wyglądać nienagannie, więc mi się to przeniosło do domu. Ale mam taką wprawę, że rzadko się brudzę. Nie to co moje dzieci podczas gotowania. 

Jeśli lubicie gotować to warto mieć w domu jakiś fartuch. A jak już kupicie sobie taki śmieszny fartuch to zobaczycie jak przyjemnie będzie wam się w nim gotowało. Wiem bo sama mam takich kilka i bardzo mi się one podobają. Takimi śmiesznymi fartuchami nakłoniłam moje córki by też gotowały, a raczej mi pomagały w kuchni. One przy tym świetnie się bawią, co mnie ogromnie cieszy. One tez mają na sobie śmieszne fartuchy. Myślę teraz, że one nie chciały by już gotować w innych.