Gruba koszula sztruksowa

Ogromne znaczenie w ilości sprzedawanych ubrań ma jakość materiału, z którego te ubrania są uszyte. Jako właścicielka sklepu odzieżowego znam się na tej branży i wiem doskonale, że nie ma co rezygnować z dobrej jakości dla ilości. Obecnie wychodzę z założenia, że inwestycja w jakość ubrań, przełoży się później na sprzedawane ilości. Trochę zagmatwałam, ale mniej więcej tak to wygląda. W ostatnich latach bardzo modne były ubrania z materiału sztruksowego.

Sztruksowy szyk dla grubych koszuli

grube koszule sztruksoweZamówiłam większą ilość różnych fasonów ubrań z tego materiału. Większość się sprzedała, niestety trochę zostało i zalega na magazynie. Zrobiłam małe szkolenie mojemu personelowi, aby bardzo zachwalali jakość tych ubrań. Nie było w tym żadnego kłamstwa. Materiał sztruksowy poważnie jest dobry. Tak też moje pracownice tak też zrobiły i zachwalały materiał. Bardzo pomogło to w sprzedaży wszystkich ubrań wyjętych z magazynu z tego właśnie materiału sztruksowego. Mało tego, klientki wracały i przyznawały rację, że ten materiał jest dobry jakościowo. Wytrzymuje podobno wiele prań. Zdecydowałam wtedy, że zainwestuję w kolejne dostawy i zamówię dodatkowo grube koszule sztruksowe – co okazało się dobrym pomysłem. Wiadomo, idzie zima i wszyscy będą chcieli się ciepło ubierać. Takie grube koszule będą jak znalazł na tę porę roku. Nie myliłam się więc. Założyłam,że dzięki odpowiedniej technice sugestii klientom, wszystko się sprzeda co do sztuki. Tak też się stało. Kilka takich grubych koszuli sztruksowych wylądowało nawet w mojej szafie. Faktycznie są ciepłe. Nie tylko koszule z tego typu ubrań okazały się bardzo praktyczne. Już nie do sklepu, ale dla siebie zamówiłam spodnie ze sztruksu. Też były ładne i wygodne przede wszystkim. Doszłam do wniosku, że jeżeli chodzi o ubrania sztruksowe, to mam naprawdę dobry gust. A o te koszule sztruksowe to klientki jeszcze długo będą się pytać. Zastanawiam się, czy nie wprowadzić ich do stałej sprzedaży. Zwłaszcza, ze teraz jest sezon na takie rzeczy grube.

Z całą pewnością będę musiała to poważnie przemyśleć, ponieważ na tej modzie wymyślonej przeze mnie może być dla sklepu dobry biznes. Mieszkam w małym miasteczku, i fajnie będzie na ulicach widywać ludzi ubranych w grube koszule sztruksowe, kupione właśnie w moim sklepie. O ile konkurencja nie złapie tematu i nie zamówi do siebie takich samych, lub podobnych koszul. Przyszłość pokaże jak to wszystko wyjdzie. Na chwilę obecną cieszę się ze swojego sukcesu sztruksowego. O ile mogę tak to nazwać publicznie. W sumie całkiem fajnie brzmi.