Jak wymienić szybkę w telefonie

 

Kupiłam sobie nowy piękny telefon. Mój wymarzony iPhone. Odkładałam na niego dobrych kilka miesięcy i w końcu udało mi się go kupić. Nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście. Uważam iPhone’y za najlepsze telefony świata, nic się z nimi nie równa. Dlatego właśnie tak zależało mi na zakupie właśnie Iphone’a. Udało mi się uzbierać na najnowszy model. Teraz będę mogła szpanować w szkole. W mojej szkole mało osób ma iPhone’y, zazwyczaj mają zwykłe tanie smartfony, jedynie elita chodzie z telefonami z charakterystycznym jabłuszkiem.

Wymiana zbitej szybki w telefonie

wymiana szybki w iphone 7Strasznie się cieszyłam z mojego nowego telefonu i przyznam się szczerze, trochę nim szpanowałam i machałam na wszystkie strony, żeby wszyscy zobaczyli to cacko. No i stało się. Mój nowiuteńki telefon wyleciał mi z reki i upadł tak nieszczęśliwie, że cała szybka się potłukła. W moich poprzednich smartfonach często można było dalej używać telefonu mimo potłuczonej szybki. Niestety w iPhonie szybka potłukła się tak mocno, że nie reaguje, telefon stał się po prostu bezużyteczny. Sprawdzałam w internecie ile kosztuje wymiana szybki w iphone 7 i okazało się, że są to jakieś chore pieniądze. Musiałabym chyba odłożyć ze dwa kieszonkowe, żeby było mnie stać na naprawę. Trochę słabo tyle czasu chodzić bez telefonu. Dlatego postanowiłam, że sama wymienię sobie szybkę. W internecie roi się od tutoriali pokazujących, w jaki sposób wymienić szybkę w różnych modelach telefonów. Skoro inni to potrafią, to niby dlaczego i mnie nie miałoby się udać? Ruszyłam do komputera, aby przeczesać internet w poszukiwaniu odpowiedniego instruktażu. Nie mogę popełnić błędu i dlatego dokładnie sprawdzałam opinie pod każdym tutorialem. Udało mi się znaleźć film wyglądający na bardzo wiarygodny i mający największa ilość pozytywnych opinii. Zaopatrzyłam się we wszystkie potrzebne przyrządy oraz szybkę na wymianę i zabrałam się do pracy. Po pół godziny pracy szybka była już wymieniona. Ku mojej ogromnej radości okazało się, że mój iPhone działa. Teraz już wiem, że mogę wszystko!

Zbita szybka w telefonie to wielki ból. I sporty wydatek, jeśli chcemy wymienić ją w punkcie naprawy telefonów. Taka wymiana kosztuje ładnych kilka stów. Jednak jeśli jesteśmy odważni i mamy smykałkę do technicznych rzeczy, możemy pokusić o wymianę szybki samodzielnie. W internecie można znaleźć dużo instrukcji pokazujących jak to zrobić i z pomocą takiej instrukcji możemy sami wymienić szybkę bez większych problemów. Koszt takiej naprawy na pewno będzie niższy.