Lekki i uniwersalny dodatek do pomiaru czasu

 

Biżuteria drewniana jest coraz bardziej popularna, coraz więcej ludzi kupuje tego typu dodatki, po to aby po pierwsze nie zanieczyszczać środowiska, a po drugie, biżuteria drewniana, potrafi pełnić bardzo fajną funkcję i dodaje pazura dla każdej stylizacji. Drewniana biżuteria jest naprawdę lekka i nie obciąża, tak więc nawet najwrażliwszym nie będzie przeszkadzać. 

Elegancki dodatek do stylizacji

gustowny drewniany zegarek damskiKażda z nas lubi nowinki, nowości i eleganckie dodatki, dzięki którym śmiało możemy poczuć się ładnie, elegancko i kobieco. Ostatnio nawet bardzo gustownie wygląda połączenie sukienki i szpilek, a do tego  gustowny drewniany zegarek damski. Taki zegarek, nie dość, że pasuje do wszystkiego, bo i do dresów, można go też założyć do spódnic, białej czy jeansowej koszuli, ze wszystkim będzie się komponować przepięknie, warto mieć więc dwa egzemplarze, ponieważ, większy zegarek idealnie będzie pasował do jeansów, zaś mniejszy do spódnicy, sukienki czy eleganckiej garsonki. Zegarek drewniany jest do tego stopnia uniwersalny, że śmiało można go połączyć z ulubionymi dodatkami, jak złota czy srebrna bransoletka, albo inna biżuteria, która doda nam uroku i elegancki, wszystko zależy od nas co lubimy i jak chcemy łączyć, a zegarek pod tym względem jest uniwersalny i pasuje w połączeniu niemal z każdą stylizacją i z każdą biżuterią. Jeżeli chcemy komuś sprawić tego typu prezent, niezależnie od płci nie powinien to być problem. Zegarki drewniane w większości sprzedawane są jako uniseks, tak więc jak najbardziej można kupować w ciemno koleżance, chłopakowi czy mamie. Są lekkie i komfortowe w noszeniu, dzięki czemu nie będą przeszkadzać. Zegarki najczęściej możemy kupić w sklepach stacjonarnych, na stoiskach z drewnianą biżuterią, czy w sklepach internetowych, których jest mnóstwo z drewnianymi zegarkami. Możemy wybrać modele gotowe albo jak nam wygodniej zaprojektować swój, własny niepowtarzalny zegarek, wszystko zależy od naszych preferencji. Taki zegarek może wahać się cenowo pomiędzy 150 złotych a 900 złotych, wszystko zależy od jakości drewna oraz wykonania.

Drewniana biżuteria od czterech lat jest naprawdę na topie, w czołówkach trendów i tutaj już nie chodzi tylko o zegarki drewniane ale także o  pierścionki drewniane z żywicą, o bransoletki albo drewniane naszyjniki z żywicą. Prezentuje się to bardzo elegancko, gustownie i do tego świadczy o znajomości trendów, a zegarek oprócz wyglądu daje nam możliwość mierzenia czasu i sprawia, że właśnie w tej materii jest nam niezwykle potrzebny.