Mama przygotowała dla mnie firanki

Jestem w trakcie urządzania mojego pierwszego mieszkania. Kiedy skończyłam studia udało mi się znaleźć bardzo dobrą pracę. Do Warszawy przyjechałam na studia i wiedziałam, że to jest dla mnie ogromna szansa. Zawsze marzyłam żeby mieszkać w stolicy i jestem bardzo zadowolona, że udało mi się zrealizować swoje marzenia. Na początku mieszkanie wynajmowałam ale stwierdziłam, że skoro dobrze zarabiam warto kupić sobie wymarzone mieszkanie.

Dostałam porządne firany do mieszkania

firany gotowe do kuchni z haftemMoje mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu. Osiedle jest ogrodzone i znajduje się w pięknym rejonie. Blisko jest do lasu, parku i do jeziora. To śliczny rejon szczególnie dla rodzin z dziećmi. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się także cieszyć macierzyństwem. póki co kupuję różne dekoracje do mieszkania. Remont został przeprowadzony przez mojego tatę i brata. Bardzo fajnie udało im się wyremontować moje cztery kąty. Szczególnie podoba mi się mój salon, łazienka i kuchnia a także sypialnia. Muszę przyznać, ze chłopacy bardzo się postarali. Firany gotowe do kuchni z haftem dostałam od mojej mamy. Firanki, które mi przyniosła w prezencie idealnie pasują do mojej kuchni i bardzo mi się podobają. Generalnie chciałam żeby moje mieszkanie było nowoczesne i póki co wszystko takie jest. Prezent od mamy idealnie pasuje do moich okien. mama przyznała się, że w trakcie remontu podeszła do taty, który dokładnie wymierzył jej okna i dzięki temu znała dokładne wymiary do uszycia firan. Firanki dostałam także do salonu i sypialni. Różnią się od siebie ale wszystkie są piękne. Jestem wdzięczna mojej mamie za tak trafiony prezent. Mama sama kupiła materiał i przygotowała dla mnie firanki. Dzięki temu nie będę musiała już nic z nimi robić. Wystarczy tylko zawiesić i będą idealnie ozdabiać moje okna. Dzięki firankom mieszkanie zrobiło się bardziej przytulne. Pozostało mi kupić jeszcze pozostałe dekoracje żeby w mieszkaniu dobrze się czuć i żeby niczego mi nie brakowało.

Sporo moich koleżanek kiedy pojawił się u mnie żeby zobaczyć jak mieszkam pytały się o moje firanki. Niektóre nawet pytały się czy moja mama nie mogłaby przygotować takich samych firan do ich mieszkań. Powiedziałam, że muszę porozmawiać na ten temat z mamą. Jeśli mama się zgodzi to przekażę ich numery żeby mama mogła się z nimi skontaktować i bezpośrednio umówić. Moja mama uwielbia szyć więc cieszę się, że będzie mogła zarobić troszkę pieniędzy robić coś co lubi. Moja mama oczywiście się zgodziła i już indywidualnie umówiła się z moimi koleżankami na pasujące dla nich terminy.