Markowa przyczepka Thule

Kiedy pojawiają się dzieci, to wielu rodziców się zastanawia, czy nadal będą mogli aktywnie sportowo żyć, ponieważ do tej pory aktywność fizyczna towarzyszyła im niemalże każdego dnia. Jest na to rozwiązanie, ponieważ dzięki odpowiedniemu sprzętowi, można zabierać ze sobą dziecko na przejażdżkę rowerową lub jogging. Dla wielu rodziców, to jedyna szansa na uprawianie sportu, gdyż nie mogą zostawić malucha w domu.

Jakość przyczepek Thule Chariot

przyczepka rowerowa thule chariotJeszcze jakieś dwadzieścia lat temu, chcąc zabrać ze sobą małe dziecko na przejażdżkę rowerową, trzeba było mieć specjalny fotelik, który się montowało na kierownicy lub bagażniku roweru. Nie było to bezpieczne rozwiązanie, choć maluch był przypięty pasami i miał kask na głowie. Na szczęście dzisiaj wymyślono znacznie lepszy sposób na przewożenie dzieci i jest to przyczepka rowerowa Thule Chariot. Jest to wysokiej klasy wielofunkcyjny sprzęt, dzięki któremu możemy z dzieckiem spacerować, biegać, jeździć na nartach czy iść na jogging. Przyczepka posiada cztery koła, z czego dwa przednie są znacznie mniejsze i można je demontować w razie potrzeby. Tylne posiadają amortyzatory i znajduje się na ich osi hamulec tarczowy, który znacznie ułatwia bezpieczną jazdę oraz dobrze blokuje pojazd podczas postoju na wzniesieniu. Modele Chariot są dostosowane do przewożenia w nich dzieci już od drugiego miesiąca życia, ponieważ posiadają odpowiednie wkładki na fotelach, które utrzymują dziecko w odpowiedniej pozycji. Maluchy są przypięte pięciostopniowymi pasami bezpieczeństwa, a z każdej strony są obudowane aluminiową konstrukcją, która w całości razem z kołami i poszyciem, waży zaledwie czternaście kilogramów. Maksymalne obciążenie przyczepki wynosi aż trzydzieści cztery kilogramy, więc spokojnie mogą w niej jeździć dzieci i niezbędne bagaże. Przyczepkę Thule można w szybki i łatwy sposób, nawet podczas wycieczki, zamienić na wózek do joggingu lub biegowy. Po złożeniu, nie zajmuje ona wiele miejsca i co najważniejsze posiada regulację podwozia, amortyzatorów i rączki do prowadzenia.

Firma Thule jest znana na polskim rynku już od bardzo wielu lat i uważana jest za lidera w produkcji przyczepek rowerowych. Są one bezpieczne, praktyczne i komfortowe, więc nic dziwnego, że tak wielu rodziców decyduje się na ich zakup. Za nową przyczepkę z serii Chariot trzeba zapłacić od sześciu do nawet siedmiu tysięcy złotych, więc nie są to niskie koszty. Jednak można kupić ją też używaną od innych rodziców, których dzieci już wyrosły. W taki sposób możemy zaoszczędzić nawet połowę ceny.