Mój sposób na długie włosy

Od zawsze marzyłam o długich włosach, jednak satysfakcjonująca ich długość udało mi się osiągnąć jedynie w dzieciństwie, kiedy zapuszczało się włosy na komunię. Wiele lat później, w czasach nastoletnich znów zapragnęłam mieć długie włosy, jednak od tamtej chwili nie udało się sprawić, aby urosły chociażby do pasa, a dziś jestem już dorosłą kobietą. Swój problem zażegnałam przedłużając włosy.

Piękne i długie włosy 

naturalne długie włosy doczepianeOd wielu lat staram się zapuścić włosy, jednak niestety nie udaje mi się to. Czego bym nie robiła moje włosy są łamliwe, a końcówki praktycznie same odpadają. Staram się je podcinać, ale to niewiele daje. Wręcz tylko je skracam. Zrezygnowałam nawet z ich farbowania i choć kondycja rzeczywiście się poprawiła, to niestety wciąż nie szybkość ich rośnięcia. Taka moja natura. Odziedziczyłam po mamie cienkie i słabe włosy, jednak nie chciałam przez to rezygnować z mojego małego marzenia. Zdecydowałam się je przedłużyć metodą clip in ponieważ na początek wydawała mi się ona najrozsądniejsza. Naturalne długie włosy doczepiane znalazłam bez problemu w sklepie online i jak się okazało cena za włosy clip in była znacznie niższa niż w przypadku włosów przedłużanych innymi metodami. Jeśli chodzi o kolory włosów było ich naprawdę mnóstwo włącznie z ombre więc z pewnością każda kobieta znalazłaby pasemka idealnie pasujące kolorem. Początkowo sądziłam, że będę musiała nabrać wprawy w ich zakładaniu, ale jak się okazało już za pierwszym razem zajęło mi to bardzo mało czasu, a po tygodniu założenie włosów trwało już nie dłużej niż trzy minuty. Spinki okazały się być bardzo wygodne, a włosy niewyczuwalne. Ogromną zaletą tej metody jest właśnie między innymi też to, że nie obciąża ona naszych własnych włosów, co w moim przypadku było bardzo ważną kwestią. Ucieszyłam się też z faktu, że pomimo posiadania cienkich włosów łączenia nie prześwitywały i nie były w ogóle widoczne.

Cieszę się także ze swojej decyzji odnośnie sposobu przedłużania. Rzeczywiście nie będąc przyzwyczajona do długich włosów na co dzień ciężko byłoby mi wygodnie funkcjonować w ciągu dnia chociażby sprzątając mieszkanie. Metoda clip in zdała zatem u mnie egzamin i mogę ją polecić każdej kobiecie, która zastanawia się nad przedłużeniem swoich włosów, ale nie wie, czy będzie jej w takich włosach wygodnie. Ponadto fakt, że nie nosimy takich włosów na co dzień, nie śpimy w nich, ani nie chodzimy po domu sprawia, że włosy znacznie wolniej się niszczą, a zatem mogą nam posłużyć dłużej niż wówczas, gdybyśmy korzystały z innego sposobu.