Na firmowe narady zawsze zamawiam catering

Jestem dyrektorem niewielkiego oddziału firmy sprzedażowej w Wielkopolsce. I nie piszę tego, żeby się pochwalić swoim stanowiskiem, ale chciałbym podpowiedzieć innym doskonały sposób na łatwe zorganizowanie firmowego zebrania czy narady. Kwestia jest tego typu, że wiele osób na wysokich stanowiskach musi takie narady organizować cyklicznie. Wiadomo przecież, że trzeba swoim pracownikom przekazać najistotniejsze informacje biznesowe. I tutaj chce napisać, że na każdą taką naradę warto przygotować dobre przekąski.

Zamówienie cateringu najlepszym rozwiązaniem

dobry catering w PoznaniuWiadomo, że przygotowaniem przekąsek nie zajmuje się osobiście. Jako szef muszę jedynie zadbać o to, żeby narada była nie tylko owocna pod względem treści, ale również pod względem poczęstunku. Z mojego punktu widzenia jest to bardzo istotne, żeby moi pracownicy nie byli na takim zebraniu głodni. Mówi się, że przez żołądek trafia się do serca. Ja mogę powiedzieć, że przez żołądek trafia się też do głowy i umysłu pracowników. Sam lubię coś przekąsić na naradach, które organizuję. Wtedy jest mi łatwiej myśleć. Dzisiaj zorganizowanie poczęstunku na firmową naradę to kwestia jednego telefonu. Mam zaprzyjaźnioną firmę, która organizuje naprawdę dobry catering w Poznaniu. Dzień wcześniej przed planowanym zebraniem dzwonię tylko i zamawiam przekąski. Mam już tak opracowaną współpracę z tą firmą, że nawet nie muszę się głowić co to ma być. Określam tylko liczbę osób oraz budżet, jaki chcę na poczęstunek przeznaczyć. No i oczywiście muszę podać godzinę, na którą jedzenie ma zostać dostarczone. I tak naprawdę nigdy jeszcze nie było tak, żebym nie był zadowolony z jedzenia, które mi na narady przywożą. Wiele lat pracowałem wcześniej na niższych stanowiskach i będąc na zebraniach, które trwały po kilka godzin bardzo często borykałem się z uczuciem głodu i ssania w żołądku. Wtedy o wiele trudniej jest się skupić na przekazywanych informacjach. Dzisiaj, kiedy sam organizuje takie narady wiem, że głód nie pomaga nikomu w przyswajaniu informacji.

Chciałbym dać dobrą radę wszystkim tym, którzy organizują dla swoich pracowników narady czy zebrania. Zadbajcie o to, żeby pracownicy nie musieli przyswajać informacji na głodno. To nie sprzyja ani myśleniu ani zapamiętywaniu. Od wielu lat zamawiam dobry catering, żeby każdy mógł uzupełnić swoje siły w trakcie organizowanych przeze mnie zebrań. Nawet na dwu czy trzy godzinne zebranie zamawiam posiłki z dostawą prosto na salę, w której organizuję zebranie. Nawet nie muszę znać się na przekąskach, wystarczy jedynie, że powiem ile będzie osób.