Nitonakrętki w asortymencie sklepu

 

Niedawno postanowiłam otworzyć własny biznes. Tak naprawdę zastanawiałam się na tym już od kilku lat. Od dawna marzyłam o tym, aby mieć własny sklep. Gdy już podjęłam decyzję o założeniu swojego sklepu, teraz przyszedł czas na wybór branży. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, zorientowałam się jakie sklepy są w mojej okolicy, a jakich tu brakuje.

Sklep z nitonakrętkami i innymi narzędziami

nitonakrętki staloweJak zauważyłam zdecydowanie dominują sklepy spożywcze, mamy tu także drogerie oraz second handy. W moim sąsiedztwie buduje się wiele nowych domów, jest w planie nawet postawienie wielkiego osiedla. Dlatego postanowiłam na otwarcie sklepu z narzędziami. Pomyślałam, że tego rodzaju biznes to dobry pomysł, ponieważ w okolicy nie ma właściwie żadnego miejsca, gdzie można by nabyć takie narzędzia jak: gwoździe, nitonakrętki stalowe, pilnik do metalu czy chociażby różnego rodzaju klucze czy kłódki. Kiedy już udało mi się załatwić wszystkie formalności oraz zdobyć cały asortyment nadszedł dzień otwarcia mojego sklepu z narzędziami. Po opiniach moich sąsiadów, zorientowałam się, że był to strzał dziesiątkę. Wiele osób powtarzało mi, że takiego miejsca w tej okolicy właśnie brakowało, ponieważ aby kupić jakieś drobne elementy, takie jak nitonakrętki czy nity zrywalne musieli zaopatrywać się w sklepie internetowym. Gdy usłyszałam te pochwalne opinie mój zapał do działania tylko wzrósł. Moim głównym celem było poszerzenie asortymentu. Jak więc to zrobić, tak aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni? Popytać właśnie ich jakich produktów im brakuje w ofercie sklepu. Dzięki takiej metodzie, przekonałam się, że słynne powiedzenie „klient nasz pan” to jedna z kluczowych zasad prowadzenia biznesu, którą należy wdrażać. Dzięki niej nasz biznes będzie jak najlepiej dopasowany do potrzeb naszych klientów, zarówno tych stałych, jak i tych przyszłych. Należało teraz przejść do realizacji celów. Asortyment sklepu z narzędziami poszerzyłam między innymi o takie produkty jak nitonakrętki aluminiowe oraz nitonakrętki nierdzewne. Jak się okazało w okolicy działa duży warsztat produkcyjny, gdzie nitonakrętki, różnego rodzaju, czy to aluminiowe czy stalowe schodzą w bardzo szybkim tempie.

Ponadto jak już mówiłam w okolicy powstaje nowe osiedle, a ja wiadomo nitonakrętki są również często stosowane właśnie w budownictwie. Oczywiście oprócz opisywanych nitonakrętek, wiele innych narzędzi i drobnych elementów jest dostępnych w moim sklepie z narzędziami. Opisałam właśnie ten przykład dla zilustrowania tego, że to był dobry pomysł na biznes, z którego ja jestem zadowolona oraz moi klienci.