Obraz na płótnie przedstawiający tulipany

Uwielbiam się otaczać pięknymi przedmiotami, dzięki którym wnętrza wyglądają niezwykle ciekawie oraz inspirująco. Sporo czasu spędzam każdego dnia w swoim mieszkaniu, ponieważ pracuję zdalnie, dlatego wystrój poszczególnych pomieszczeń był dla mnie szczególnie istotny. Chciałam, aby wygląd tego pokoju działał na mnie inspirująco, abym dobrze się w nim czuła, niezależnie od tego, czy właśnie pracuję, czy relaksuję się. Postanowiłam więc urozmaicić w jakiś sposób wystrój swojego salonu.

Kwiatowy motyw na płótnie

obrazy na płótnie - tulipanyOd zawsze marzyłam o tym, aby powiesić na jednej ze ścian jakiś ładny obraz. Uznałam więc, że jest to idealny moment. Zaczęłam się więc zastanawiać nad tym, co powinno się na nim znajdować, aby urozmaicić wystrój mojego salonu. Bardzo spodobały mi się obrazy na płótnie – tulipany od razu wydały mi się doskonałym pomysłem. Uwielbiam naturę oraz kwiaty, ponieważ kojarzą mi się z wiosną, czyli tą porą roku, którą lubię najbardziej. Byłam więc przekonana, że taki wzór sprawi, że salon w moim mieszkaniu stanie się o wiele bardziej przytulny. Odpowiednio dobrana dekoracja może bowiem sprawić, że w danym pokoju zapanuje bardziej przyjemna atmosfera. Nie mogłam się więc doczekać, aż na jednej ze ścian zawiśnie nowy obraz. Myślę, że taka dekoracja była strzałem w dziesiątkę, ponieważ doskonale pasuje do wystroju salonu. Urządziłam go w dosyć klasycznym stylu, dzięki czemu obraz z kwiatowym motywem doskonale się w to wkomponowuje. Jestem nieco zaskoczona, że taki detal całkowicie odmienił charakter tego wnętrza. Od razu po wejściu do tego pomieszczenia obraz przyciąga wzrok. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki motyw, który zawsze poprawia mi nastrój. Uwielbiam tulipany, czasami mam je również w wazonie. Jednak naturalne kwiaty dosyć szybko więdną, a takie na obrazie cały czas pozostają piękne. Bardzo podobają mi się ich głębokie kolory – dzięki nim prezentują się znakomicie oraz przyciągają wzrok. Widać, że zostały wykonane z dbałością o wszystkie detale, co tylko dodaje im uroku.

Mój salon jest urządzony w dosyć klasycznym stylu. Do tej pory pomieszczenie to wyglądało całkowicie zwyczajnie. Udało mi się jednak odmienić jego charakter, w dodatku w bardzo łatwy sposób. Wystarczył piękny obraz, aby całość zaczęła się prezentować zupełnie inaczej. Przepiękna kwiatowa dekoracja sprawiła, że mój salon wygląda o wiele bardziej przytulnie oraz ciepło. Dzięki temu przebywanie w nim stało się dla mnie jeszcze bardziej przyjemnie, ponieważ moje otoczenie poprawia mi nastrój.