Ochronne szkło hartowane

 

Nowe smartfony to wydatek rzędu od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Ponieważ z tych urządzeń korzystamy regularnie i są narażone na liczne upadki i uszkodzenia w ciągu dnia (a naprawa nie jest tania), to każdy z nas powinien zadbać o dodatkową ochronę telefonu. Producenci co prawda starają się, aby ich produkty były coraz wytrzymalsze i mniej podatne na uszkodzenia, ale ten poziom ochrony warto zwiększyć samemu.

Szkło hartowane do Huawei P30 Pro

tanie szkło hartowane - huawei p30 proAby lepiej zabezpieczyć telefon, powinniśmy kupić do niego ochronne etui — zamykane lub nie. Etui to świetny sposób nie tylko na ochronę urządzenia, ale też na jego personalizację. Wybór etui jest olbrzymi, do każdego modelu można znaleźć setki wzorów, a do tego wiele firm produkuje etui na zamówienie. Kolejnym punktem programu jest ochronne szkło lub folia. Folia jest tańsza, ale znacznie mniej wytrzymała. Warto z niej korzystać, tylko jeśli nie stać nas na droższe rozwiązanie lub jeśli telefon fabrycznie posiada bardzo trwały ekran. W pozostałych przypadkach szkło hartowane okaże się znacznie lepszym rozwiązaniem. Telefon, na przykład modele Huawei, warto chronić najlepszymi dostępnymi metodami, a szkło ma wiele zalet, których folia nie posiada. Poza lepszą ochroną przed stłuczeniem ekranu, szkło nie przekłamuje kolorów i nie ma wpływu na czułość ekranu. Dzięki klejowi na całej powierzchni, produkt dokładnie przylega do urządzenia i nie dostaną się pod niego drobinki kurzu czy inne zabrudzenia. Warto kupić od dobrego producenta tanie szkło hartowane – Huawei P30 Pro ma zaokrąglone rogi wyświetlacza, do których szkło jest perfekcyjnie dopasowane. Pozwala to na ochronę całej powierzchni ekranu, nawet gdy ma on nietypowy kształt. Szkło posiada, rzecz jasna, odpowiednie wycięcie na aparat, by nic nie przeszkadzało w robieniu zdjęć. Ze względu na swój kształt produkt nie powinien utrudniać dopasowania ochronnego etui, dzięki czemu poziom ochrony telefonu może być jeszcze wyższy. Biorąc pod uwagę koszt nowego urządzenia, etui i szybka to niewielki wydatek, który jednak może się wielokrotnie zwrócić.

Zamontowanie szkła hartowanego na Huawei czy telefonach od innych producentów nie jest wcale trudne. W zestawie z szybką otrzymuje się zestaw do czyszczenia ekranu, co pozwala przygotować go przed przyklejeniem szkła. Powinniśmy zawsze wybierać tylko produkty od uznanych firm, ponieważ będą one najwyższej jakości i zapewnią realną ochronę wyświetlacza. Nie będą też miały żadnego wpływu na komfort korzystania z naszego telefonu.