Okrągłe przypinki jako pamiątka z wydarzeń

Marketing ma ogromne znaczenie w szeroko pojętej sprzedaży. Jeśli tworzymy jakieś wydarzenie na przykład kulturalne typu festyny, konwenty również sprzedajemy, nawet jeśli inicjatywa jest bezpłatna. Sprzedaż nie jest bowiem tylko wymianą towaru za gotówkę. W przypadku takich wydarzeń warto dać uczestnikom jakąś pamiątkę. Ulotki zazwyczaj są wyrzucane. Lepiej sprawdzą się na przykład zakładki do książki, czy jeszcze bardziej przypinki, którymi można ozdobić np. swoją torbę i mieć wspomnienia cały czas przy sobie.

Warto zainwestować w przypinki z własnym nadrukiem

okrągłe przypinki z własnym nadrukiemPrzypinki cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Oprócz przypinek z popularnych seriali, filmów czy książek, chętnie kolekcjonują też te z wydarzeń, na których się pojawili. Mam tu na myśli wszelkie konwenty fantastyki, pielgrzymki, koncerty i inne zdarzenia, które interesują młodych ludzi. Dlatego twórcy takich inicjatyw powinni rozważyć przeznaczenie jakiejś części budżetu na okrągłe przypinki z własnym nadrukiem, na przykład swoim logo lub grafiką z plakatu. Szczególnie warto w nie zainwestować, gdy organizujemy jakieś cykliczne wydarzenie. Dzięki temu nie dość, że ludzie lepiej o nas pamiętają (co zazwyczaj skutkuje tym, że wracają za rok) to na dodatek świadomie bądź nie promują nasze wydarzenie. Świadomie, kiedy znajomi widząc przypinkę mówią: „O, byłeś na X, i jak fajnie było?”. Nieświadomie, kiedy przypinka przyciągnie wzrok obcych osób, które z ciekawości mogą zacząć poszukiwać informacji, co ona oznacza i stać się naszymi potencjalnymi „klientami”. Z tych powodów przypinki są jednym z najlepszych gadżetów reklamowych, które można użyć już w trakcie wydarzenia. Ulotki prawdopodobnie zostaną wyrzucone, zakładki często się gubią, a przypinki zostają przy człowieku. O ile oczywiście uzna je za atrakcyjne wizualnie, dlatego należy postarać się z projektem. Warto postawić na wyraźny wzór i kontrastujące ze sobą kolory. Wciąż jednak mają kojarzyć się z naszym wydarzeniem, dlatego wszystko musi być przemyślane. Ważne, by były też oczywiście dobrej jakości, lepiej również zdecydować się na przypinki mniejsze, gdyż są chętniej noszone.

Cena przypinek z własnym nadrukiem nie jest wysoka, szczególnie kiedy decydujemy się na większą, hurtową ilość. Wtedy można liczyć na większe rabaty i niższą cenę za sztukę. Przypinki oferuje większość agencji reklamowych, czy nawet punkty ksero, które mają techniczne możliwości wykonania różnych marketingowych gadżetów. Jeśli lokalnie nie ma żadnego tego typu miejsca, istnieje wiele takich firm online, które na podstawie przysłanego projektu tworzą gotowy produkt.