Organizer samochodowy na siedzenie

Dzieci przeróżnie reagują na podróż samochodem. Jedne bardzo to lubią i z uwagą śledzą mijane za oknem obiekty, a inne reagują płaczem na widok fotelika samochodowego. Jednak obie grupy dzieci, po wielu godzinach jazdy mogą mieć serdecznie dość samego samochodu, bo siedzenie w tej samej pozycji jest dość uciążliwe. Pomimo tego, najwięcej rodziców właśnie tą formę podróżowania wybiera, bo daje dużą swobodę.

Jak zakładać organizer na siedzenia samochodowe?

organizery na siedzenie samochodoweDzieci są bardzo żywiołowe i przebywanie w jednej, tej samej pozycji przez  dłuższy czas jest dla nich nie do zniesienia. Dlatego rodzice muszą się zajmować swoimi pociechami w tracie jazdy, żeby mniej się skupiały na minusach podróży. Najczęściej się to kończy tym, że jeden z rodziców jest w stałym kontakcie  z dzieckiem i go zabawia z przedniego siedzenia. Na dłuższą metę, takie podejście jest męczące, dlatego lepiej żeby maluch miał pod ręką wszystkie niezbędne produkty, które mogą mu się przydać w podróży. Organizery na siedzenie samochodowe są świetnym rozwiązaniem dla dzieci w wielu od około czterech lat, ponieważ są wtedy samodzielnie z nich korzystać. Mniejszym dzieciom trzeba z nich wszystko podawać, gdyż nie są w stanie do nich dosięgnąć. Organizer montuje się na przednim siedzeniu kierowcy, lub pasażera, od strony dziecka, za pomocą specjalnych pasów. Organizer jest przeznaczony do przechowywania napojów, jedzenia, zabawek, czy sprzętu elektronicznego. Posiada on wiele kieszonek, które mają odmienne kształty i głębokość. Dzięki temu bez problemu możemy w nich trzymać butelkę z wodą, pojemnik z drugim śniadaniem, czy termos z ciepłym napojem. Boczne kieszonki mogą służyć do trzymania w nich zabawek i przytulanek, z którymi nasza pociecha się nie rozstaje. Na środku można zamocować telefon, lub tableta, z którego dziecko może oglądać ulubione bajki, lub filmy. Cały organizer na siedzenie samochodowe nie zajmuje wiele miejsca, gdyż po złożeniu może być przechowywany w schowku samochodowym w desce rozdzielczej.

Zakładanie i ściąganie organizera zajmuje kilka sekund. Można go w razie potrzeby wyprać, więc zawsze będzie wyglądać jak nowy. Posiada uniwersalny rozmiar, a pasy do jego mocowania posiadają możliwość regulacji, więc będzie on pasować na każdy model fotela samochodowego. W trakcie podróży z dzieckiem takie rozwiązanie jest doskonałe, bo nie musimy szukać rzeczy dziecka po całym samochodzie, ponieważ wszystko się zmieści w jednym miejscu, będącym pod ręką malucha. Najtaniej organizery kupimy w internecie.