Pomysł na prezent, który zapadnie w pamięć

Jaki prezent jest najbardziej odpowiedni na rocznicę, urodziny lub jubileusz? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Nierzadko poszukując idealnego prezentu i nie mając pomysłu na oryginalny upominek sięgamy po klasyki, takie jak perfumy, zegarki, kosmetyki. Są jednakże upominki, które na długo zapadają w pamięć, przypominają obdarowywanemu o uroczystości oraz o samej osobie, od której otrzymały prezent. Tego typu upominki są to statuetki, które ostatnimi czasy robią furorę, jako wyjątkowy prezent.

Wiele zalet podarowanych statuetek okolicznościowych

statuetkiObecny rynek oferuje szeroki wybór statuetek, które są szczególnie mile widziane jako prezent na uroczystości takie jak rocznice, czy jubileusz. Najbardziej odpowiednie są formy statuetek, które nawiązują do okazji, na którą są podarowane. Statuetki mogą przyjąć najróżniejszą formę: od ulubionej postaci z bajki, podarowanej na urodziny dziecka, poprzez uniwersalne serce dla rodziców na rocznicę ślubu, po samodzielnie wymyśloną postać lub przedmiot wykonany na zamówienie dla wyjątkowego przyjaciela. Jedno jest pewne. Tego typu prezent będzie wyeksponowany w domu, będzie stał w centralnym punkcie salonu, a jego właściciel będzie każdemu gościowi opowiadał o uroczystości na którą go dostał i o osobie , od której otrzymał taką pamiątkę. Nie można zapomnieć także o tabliczce z grawerem lub grawerze wykonanym na podstawie samej statuetki. Stanowi ona typową dedykację dla jubilata. Dzięki niej można przekazać skrywane uczucia, życzenia, czy po prostu wspomnieć o okazji, na którą została zorganizowana uroczystość. Zakończeniem grawera zawsze powinna być data i miejsce, w którym odbywała się uroczystość, tak aby upamiętnić ten dzień. Na szczęście wybierając statuetkę można liczyć na pomoc wykwalifikowanego i doświadczonego personelu i obsługi, którzy niekiedy dysponują książkami z cytatami i sentencjami, które można wykorzystać jako grawer na różne uroczystości. Po za tym obsługa zadba, abyśmy byli profesjonalnie obsłużeni i zadowoleni z kompleksowości i jakości oferowanej usługi.

Chcąc sprawić bliskiej osobie miły i niezapomniany prezent warto rozważyć zakup statuetki okolicznościowej. Nierzadko tego typu prezenty robione są na zamówienie, przez co można spersonalizować projekt statuetki, wybrać odpowiedni grawer, sposób jego umiejscowienia. Wszystko po to, aby obdarowywana osoba czuła się wyjątkowo w swoim uroczystym dniu i osoba, którą podarowała prezent wiedziała, że ten na pewno się spodoba i na długo pozostanie w pamięci.