Poszukiwania producenta opakowań

Kilka lat temu zaczęłam produkować własne kremy do twarzy, dla kobiet. Początkowo sprzedawałam je tylko przyjaciółkom i sąsiadkom. W końcu jednak założyłam własną firmę i zaczęłam produkować moje kremy na szeroką skalę. W takiej sytuacji musiałam zacząć jakoś ładnie opakowywać moje wyroby. Dobrze wiedziałam, że ładne opakowanie przyciąga uwagę klientów, co w przypadku kiedy krem jest wystawiony na półkę w sklepie pomiędzy dziesiątkami innych, jest w stanie zwiększyć jego sprzedaż. Musiałam znaleźć, jakieś dobre rozwiązanie dla moich kremów.

Znalazłam dobrego producenta opakowań z Krakowa

producent opakowań z KrakowaDoszłam do wniosku, że w takiej sytuacji najlepiej będzie znaleźć jakiegoś doświadczonego, lokalnego producenta opakowań, który będzie w stanie zaprojektować odpowiednie opakowanie produktu i je wykonać na masową skalę. Potrzebowałam przynajmniej kilkuset opakowań w ciągu tygodnia. Do tej pory, nigdy nie korzystałam z takich usług, dlatego nie miałam pojęcia do kogo mogłabym się w takiej sytuacji zwrócić. Na szczęście z pomocą przyszła mi jedna z moich pracownic. Poleciła mi ona pewnego producenta, którego zachwalała jako prawdziwego profesjonalistę, zapewniała mnie że będę zadowolona z oferowanych przez niego produktów, ponieważ są wysokojakościowe i trwałe. Dowiedziałam się od niej, że jest to producent opakowań z Krakowa, który współpracuje z wieloma lokalnymi firmami i wielu jego klientów bardzo go chwali, nie tylko za profesjonalne podejście do klienta, ale także za niskie, przystępne ceny i możliwość uzyskania bardzo dużych rabatów przy długotrwałej współpracy. Idąc za jej radą, skontaktował się z tym producentem i umówiłam na spotkanie z przedstawicielem handlowym w celu przedstawienia oferty i podpisania umowy. Już wkrótce okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Dzięki współpracy z tym producentem dostałam indywidualnie dobrany i dopracowany w każdym szczególe projekt opakowania. Na realizację tego projektu nie musiałam także zbyt długo czekać, co było dla mnie ważne.

Już w miesiąc od podpisania umowy otrzymałam pierwszą partię opakowań na moje kremy. Jak się okazało, byłam z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim były one bardzo trwałe i wytrzymałe, wykonane z twardej tektury, dzięki której miałam pewność, że opakowanie nie zniszczy się w trakcie transportu kremu do sklepów i odbiorców detalicznych. Poza tym było ono zrobione w taki sposób, że rzucało się w oczy i przykuwało uwagę. To bardzo ważna cecha opakowania reklamowego, a o właśnie taki produkt mi chodziło.