Poszukiwania włóczek w sklepie internetowym

Moja córka chodzi do klasy artystycznej w szkole podstawowej. Ostatnio dostałam wiadomość w dzienniku elektronicznym od pani od plastyki. Napisała ona, że prosi o zaopatrzenie dzieci we włóczkę, ponieważ na następnych zajęciach, które odbędą się za tydzień, dzieci będą uczyły się szydełkować. Szydełko miałam w domu, jeszcze po mojej mamie, ale włóczkę musiałam zakupić. Ponieważ nie miałam czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych postanowiłam coś znaleźć i zamówić online. 

Znalazłam dobrą jakościowo włóczkę w sklepie internetowym

włóczki sklep internetowyWpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: włóczki sklep internetowy i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na tym, aby zakupić włóczkę bezpośrednio w sklepie internetowym, a nie na portalu aukcyjnym, ponieważ takie portale narzucają swoją marżę i produkty od razu stają się droższe. Znalazłam jeden sklep internetowy, który oferował bardzo duży wybór tego typu włóczek. Wybrałam dla córki włóczkę akrylową. Kiedyś dużo szyłam i wiedziałam, że taka włóczka jest bardzo elastyczna i dzięki temu łatwiej nią szydełkować. Wybrałam kilka włóczek w różnych kolorach i zamówiłam kordonki. Każdy był długości 50 metrów. Uznałam, że jest to wystarczająca długość, jak na zajęcia szkolne. Zamówiona przeze mnie włóczka była uniwersalna. Nadawała się zarówno na szydełko jak i na druty. Akryl jest materiałem bardzo elastycznym i wytrzymałym. Gotowe tekstylia można prać w niskich temperaturach. Trudno jest je przedziurawić, ponieważ ten materiał jest mocny i trwały. Swoją drogą byłam ciekawa, jak córka poradzi sobie z szydełkowaniem. Wrzuciłam do wirtualnego koszyka wybrane produkty i zamówiłam. Zapłaciłam za zamówienie z góry i wybrałam przesyłkę kurierską. Sklep oferował również płatność za pobraniem, ale wygodniej mi było zapłacić od razu kartą debetową. Dostawa była bardzo szybka. Już kilka dni później otrzymałam zamówioną przesyłkę. Włóczka była bardzo miła w dotyku i elastyczna. Dzieci w szkole nauczyły się tylko podstawowego sposobu szydełkowania, ale na włóczce skorzystałam i ja. 

Sama zaczęłam szydełkować. Uszyłam nawet kilka koców, szalików i narzutę. Włóczka była do tego idealna. Mocna i wytrzymała, a jednocześnie na tyle elastyczna, że można było ją stosować zarówno małych jak i dużych szydełek. Dzięki czemu mogłam dopasować ściegi do tego, co akurat chciałam uszyć. W praniu nie straciła ona swoich żywych kolorów, ani nie skurczyła się. Dodatkowo rzeczy uszyte z włóczki akrylowej nie wymagają prasowania i bardzo szybko schną. Byłam z niej bardzo zadowolona.