Poszukiwania zaufanego studia reklamowego

Jestem dentystką. Przez kilka lat od czasu zdobycia uprawnień do wykonywania zawodu pracowałam jako pomoc stomatologiczna w gabinecie mojego mistrza lekarskiego. Ostatnio doszłam do wniosku, że mogłabym już rozpocząć pracę na własny rachunek. W związku z tym, zdecydowałam się otworzyć swój własny gabinet stomatologiczny. Teraz, kiedy był już gotowy pozostawało mi go dobrze rozreklamować. Było to dla mnie ważne, ponieważ w moim mieście jest duża konkurencja wśród lekarzy tej specjalizacji i zależało mi na przyciągnięciu uwagi klientów.

Skorzystałam z oferty studia reklamy z Poznania

studio reklamy z poznaniaNie miałam pojęcia, jaką formę reklamy wybrać i co będzie dla mnie najbardziej opłacalne. Zależało mi przede wszystkim na tym, aby reklama przyciągała uwagę dużej liczby klientów. Rozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która miała już za sobą otworzenie własnego gabinetu stomatologicznego. Dowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z zaufanego studia reklamy, gdzie specjaliści od marketingu dobiorą mi indywidualną reklamę, która będzie dla mnie najlepsza. Dała mi ona namiary na studio reklamy z poznania, gdzie sama robiła reklamę swojego gabinetu i była zadowolona. Dowiedziałam się od niej, że w tym studio reklamy pracują wybitni specjaliści od różnych typów reklamy, zarówno bezpośredniej jak i internetowej, jak i nawet telewizyjnej i z pewności wybiorę jakiś pakiet reklamowy dla siebie, który będzie dla mnie korzystny, a przede wszystkim będzie w dobrej, przystępnej cenie, która nie nadwyręży mojego wątłego budżetu. Zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i umówiłam się ze specem od marketingu już na następny dzień. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że mają tak szybkie terminy. Liczyłam na to, że również reklamę uzyskam od nich dosyć szybko. I faktycznie, już wkrótce się przekonałam, że faktycznie tak było. Przede wszystkim mogłam wybrać taką formę reklamy jaka najbardziej mi odpowiada, ale specjalista doradził mi najlepsze dla mnie rozwiązania związane z reklamowaniem mojego gabinetu.

Byłam bardzo zadowolona z zaoferowanej i przygotowanej specjalnie dla mnie reklamy. Była ona rzetelne i przygotowana bardzo dobrze. Z pewnością zachęcała do skorzystania z moich usług dużą rzeszę potencjalnych klientów. I faktycznie, bardzo szybko zobaczyłam pierwsze efekty reklamy przygotowanej przez to studio reklamy z Poznania. Klienci pchali się do mojego gabinetu stomatologicznego drzwiami i oknami, a skuteczna reklama na pewno była tego powodem. Pacjenci nawet czasami o niej wspominali.