Praktyczne smycze – zamówienie

W większych firmach, ale i nie tylko wymaga się od pracownika noszenie identyfikatora, legitymacji służbowej. Nawet bardzo często jest to zjawisko spotykane w sklepach. Każda z kasjerek posiada identyfikator ze stanowiskiem, imieniem i logo sklepu. Fajnym i praktycznym rozwiązaniem jest zawieszenie jego na smyczy. W dużych firmach pracownicy również posiadają identyfikatory z nazwą działu oraz stanowiskiem na którym pracują.

Smycze do identyfikatorów

smycz na zamówienieW dużych firmach, korporacjach, gdzie pracuje kilka tysięcy osób oczywistą sprawą jest, że nie wszyscy się znają, a czasami nawet ciężko skojarzyć czy dana osoba pracuje w naszej firmie. Identyfikatory to nie tylko informacja dla innych gdzie dana osoba pracuje, ale również mogą służyć jako czytnik rejestrujący czas pracy albo jako karta otwierająca zakodowane drzwi. Dlatego ciężko byłoby za każdym razem odpinać identyfikator z odzienia i najlepszym oraz najczęściej wybieranym rozwiązaniem staje się powieszenie karty na smyczy, a następnie zawieszenie jej na szyi. Można ją wówczas bardzo szybko ściągnąć. Jeśli chcemy unikatowe smycze, to dobrym rozwiązaniem jest smycz na zamówienie. Pracodawcy dając nowemu pracownikowi kartę dołączyć mogą smycz. Warto jest zamówić hurtowo większą ilość jednakowych smycz na przykład z logo własnej firmy. Każdy pracownik ma identyczną smycz i pewnym jest, że będą nosić karty. Jednakże zamawiając smycz należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, aby była trwała i nie niszczyła się zbyt szybko, żeby istniała możliwość jej wyprania bez efektu ścierania się nadruku. Wybierając smycze należy podać interesującą nas szerokość od 0,1 cm do 0,25 cm. Również ważne jest określenie koloru i czy mają być barwione wyłącznie jednostronnie, czy może dwustronnie. Istnieje również możliwość, aby nadruki nie były wyczuwalne pod dotykiem. Kolejnym ważnym elementem jest wybór materiału na przykład silikon, metal, oraz różnego rodzaju tkaniny. Zaletą jest komfort i uniwersalność użytkowania oraz różnorodnego zastosowania smycz. Automatycznie zmniejszają się koszty wyrobienia nowego identyfikatora wraz z czytnikiem, ponieważ zjawisko zgubienia kart jest dużo niższe.

Na internecie można znaleźć dużo firm ogłaszających swoje usługi dotyczące realizacji zamówień smyczy z określonymi wymaganiami. Wystarczy napisać maila z zamówieniem by za kilka dni cieszyć się użytkowaniem niepowtarzalnych, unikatowych smyczy. Oczywiście im więcej się zamówi, tym koszt jednostkowy jest dużo niższy. Coraz więcej firm i nie tylko, bo również osoby prywatne sięgają po takiego typu gadżety.