Profesjonalna firma komputerowa z Koszalina

Turnieje, mniejsze lub większe, zaczęły zbierać coraz większe grono graczy, i mogliśmy dzięki temu jeszcze bardziej zareklamować nasze comiesięczne imprezy. Większa ilość graczy wymagała jednak większej ilości komputerów, a jak wiadomo, sprzęt elektroniczny bywa czasem zawodny. Jednak do tej pory byliśmy w stanie poradzić sobie z większością usterek, nawet tych które zdarzały się w trakcie trwania turnieju. Mimo to, coraz więcej komputerów oznaczało więcej pracy przy ich konserwacji i ciągłym utrzymywaniu w jak najlepszym stanie.

Fachowa firma serwisująca komputery

serwis komputerowy w KoszalinieMimo naszych najlepszych starań, sprzęt zwyczajnie się zużywał, a było nas zdecydowanie za mało, by móc ciągle doglądać każdej jednej maszyny, dlatego też w końcu zdecydowaliśmy się na oddanie najbardziej zużytego i najstarszego sprzętu do serwisu, w celu przeglądu i ewentualnej naprawy. Jeden z naszych stałych graczy był jednocześnie pracownikiem firmy prowadzącej serwis komputerowy w Koszalinie, i zaproponował nam skorzystanie właśnie z ich usług. Owa firma nie była zbyt duża, aczkolwiek pracownicy mieli bardzo duże doświadczenie z komputerami, a sam serwis funkcjonował przeszło dziesięć lat bez przerwy i ciągle zbierał bardzo pozytywne opinie. Sprzęt który oddaliśmy do serwisowania został bardzo szybko przejrzany i naprawiony, i mimo dość dużego zużycia, okazało się iż sama naprawa była dość trywialna, a jej koszt prawie niezauważalny. Okazało się jednak, iż po dłuższej rozmowie z pracownikami serwisu pojawiła się możliwość zaangażowania ich pomocy przy samych turniejach i eventach komputerowych, gdyż kilku z nich już od dłuższego czasu było naszymi stałymi bywalcami, i nie było żadnego problemu by zatrudnić ich jako opiekunów technicznych i serwisantów. Mogli oni jednocześnie uczestniczyć w imprezach jako gracze, i jednocześnie pomagać we wszystkich problemach technicznych na imprezie.

Doszliśmy więc do porozumienia zadowalającego obie strony, na mocy którego serwisanci mieli darmowy wstęp na wszystkie nasze imprezy w zamian za bardzo atrakcyjne zniżki na wszelkie naprawy, jakie będziemy u nich wykonywać oraz opiekę techniczną nad imprezami. Współpraca z ową firmą wielokrotnie okazała się ogromną pomocą i pozwoliła nam uniknąć większych awarii, jak również ułatwiała rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych jakie czasem miewaliśmy na eventach. Na obsługę i serwis również nie mogliśmy narzekać, gdyż każde zlecenie naprawy było realizowane błyskawicznie, a naprawiony sprzęt działał niemal jak nowy, niezależnie od stopnia zużycia.