Projektowanie wnetrz na terenie Wrocławia

Razem z mężem, dziećmi, moimi rodzicami oraz teściami zdecydowaliśmy, że jest to najbardziej odpowiedni czas na rozpoczęcie budowy naszego nowego domu jednorodzinnego. Mieliśmy zagospodarowane dość duże zaplecze finansowe, zapewnioną pomoc rodziców, oraz możliwość wzięcia kredytu. Budowę rozpoczęliśmy około roku i siedmiu miesięcy temu. Bardzo dużo czasu zajęło załatwienie wszystkich formalności. Budowa poszła dość szybko i bez żadnych komplikacji. Ekipa, która budowała nasz dom była z polecenia i jak najbardziej wywiązała się z umowy oraz dotrzymała terminu realizacji.

Krok drugi – projektowanie naszego nowego domu

usługi projektowe wrocławDziałka, na której został wybudowany nasz nowy dom w stanie surowym zamkniętym należała do rodziny mojego męża i znajdowała się w granicach miasta Wrocławia. Chociaż fizycznie były to bardzo krajobrazowe tereny na uboczu i na sporym wzniesieniu, z tego też powodu mieliśmy z okien bardzo ładne widoki na panoramę całego miasta, a od strony południowej na piękny las. Po odebraniu domu w stanie developerskim przyszedł czas na dekorację wnętrz. Przyznaję z bólem, iż nie jest to moja dziedzina w żadnym wypadku. Nie ma zbyt dużo zdolności wizualizacji, dlatego też z rodzina zdecydowaliśmy się oddać tą robotę w ręce najlepszych specjalistów. Najpierw szukałam ekipy z polecanie, niestety nie udało się tego osiągnąć. Znajomi i rodzina albo nie znali takich specjalistów w ogóle, albo poleceni ludzi mieli terminy na dwa-trzy lata do przodu, na co oczywiście nie mogliśmy sobie pozwolić – wszak chcieliśmy jak najszybciej zamieszkać w naszym nowym wymarzonym domu jednorodzinnych. Kolejnym krokiem jaki przyszedł mi na myśl było przeszukanie sieci w celu znalezienia odpowiednich specjalistów w tej dziedzinie. Wpisałam w tym celu w najbardziej popularne, bardzo dobrze mi znanej wyszukiwarce internetowej następującą frazę – usługi projektowe wrocław, ukazało się bardzo dużo wyników różnych firm. Posprawdzałam je, przeczytałam wiele opinii i komentarzy. Udało mi się wybrać jedną odpowiednią na dodatek biuro projektowe znajdowało się w samym centrum Wrocławia, gdzie mieliśmy dosłownie pięć minut drogi od naszego dotychczasowego miejsca zamieszkania.

Biuro projektowe pokazało nam przykładowe projekty. My podzieliliśmy się naszymi dość licznymi uwagami -ważne było aby nasz dom był bardzo funkcjonalny i w całości zachowany w stylu nowoczesnym, połączonym ze stylem skandynawskim. Mnie również bardzo zależało na marmurowych łazienkach, o czym wspomniałam specjalistą. Projekt trafił w nasze gusta i wszystko zostało bardzo poprawnie wykonane.