Remapowanie silnika dla Subaru

Samochód potrzebuje więcej niż regularnej wymiany oleju, aby utrzymać go w dobrym stanie. Niezależnie od marki samochodu powinien przechodzić rutynową modernizację z następujących powodów: Poprawia bezpieczeństwa na drodze. Na przykład kierowca pokonujacy głównie nierówne lub stromem tereny moze liczyć się ze zużyciem bieżników które utrudnią oponom prawidłową przyczepność. Standardowy specjalista od tuningu może sprawdzić głębokość bieżnika, napompowanie i wzór zużycia, aby upewnić się, że samochód jest zdatny do jazdy. Inspektor sprawdza również klocki hamulcowe, tarcze i inne funkcje bezpieczeństwa samochodu.

Większa wydajność Subaru dzięki renmapowaniu silnika

subaru - profesjonalny remap silnikaWszystkie współczesne samochody są sterowane przez komputery, które nieustannie przetwarzają informacje otrzymywane z wielu czujników znajdujących się w samochodzie. Doładowanie silnika, czas zapłonu, turbodoładowanie i wiele innych systemów są kontrolowane przez mapę w samochodzie subaru – profesjonalny remap silnika rozpoczyna się kiedy auto opuści fabrykę, kolejno zostaje wydany ze standardową mapą zbudowaną z uwzględnieniem tolerancji, a nie konkretnego samochodu, więc jest daleka od ideału. Inną korzyścią w zmianie mapowania Subaru, jest poprawa zużycia paliwa przez Subaru. Dzięki dodatkowemu momentowi obrotowemu można zapewnić znacznie niższe zakresy obrotów co wpływa na oszczędność paliwa. Dzięki dodatkowej mocy, jaką ma Subaru wystarczy mała przepustnica, aby utrzymać prędkoś. Kierowcy który jeżdzą ciężką stopą zauwaza dodatkowe osiągi, wzrost będzie mniej zauważalny. Pełna usługa mapowania samochodów Subaru zarówno dla silników benzynowych, jak i wysokoprężnych oznacza wzrost wydajności dzięki jednej z precyzyjnie dostrojonej remapy na wewnętrznej tocznice. Ponieważ nowoczesne silniki Subaru są taśmowo konfigurowane należy przeprowadzić remapę samochodu. Pozwoli to uzyskać optymalne pod względem osiągów zużycia paliwa. Proces polega na wprowadzeniu numeru rejestracyjny samochodu w odpowiednim polu strony. Kolejno sprawdzeniu korzyści w zakresie osiągów, które można ustawić w samochodzie. Procedura zmiany mapowania i tuningu chipów Subaru pozwala modyfikować dane na pokładzie, aby zapewnić lepszą wydajność, lepszy mpg i ogólnie lepszy napęd. Procedura zmiany mapowania wybranego modelu Subaru obejmuje ​​modyfikowanie różnych parametrów w zależności od modelu jest widoczna poprawia osiągów i właściwości jezdnych. Zmodyfikowane dane silnika są w pełni testowane i weryfikowane, aby zagwarantować niezawodne działanie i odkryje progi możliwości samochodu.

Wśród różnorodności gatunków paliw dostępnych na całym świecie oraz różnych poziomów obsługi silnika pojazdu w okresie eksploatacji producenci nie wykonują renmapy. Wyprodukowane silniki są na gwarancji ustalanej na podstawie lokalnych czynników. Głównie na podstawie temperatury powietrza otoczenia i parametrów silnika na niezbędną ilość oleju do wymiany. Silniki są serwisowane zgodnie z wymaganiami producenta i zwykle mechanicznie ustawione do pojazdów silnikowych. Lokalne ustawienie pozwolają, aby nie rozstrajać fabryki silników.