Sporo klientów wynajmuje auta od męża

Jestem dyrektorem w bardzo dużej firmie. Moja firma ma wielu bardzo zamożnych partnerów. Do moich obowiązków należy kontakt z klientami i negocjowanie bardzo ważnych umów. Od czasu do czasu mam chwilę na jakieś krótkie wakacje ale generalnie zawsze nawet na urlopie jestem pod telefonem. uwielbiam moją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Oczywiście rozwój zawodowy niestety nie idzie w parze z rodziną dlatego nie mam jeszcze dzieci. Mój mąż także jeszcze nie myśli o dzieciach i stawia na razie na swoją firmę, którą założył. 

Mąż zajmuje się wynajmem samochodów

Wynajem samochodów ze ŚląskaMój partner Patryk zawsze był bardzo pomysłowy. Próbował już swoich sił w kilku biznesach ale ostatecznie zdecydował się na wynajem samochodów. Stwierdził, że to będzie dobry pomysł jeśli chodzi o nasz region w którym mieszkamy. W naszym rejonie nie ma takiej firmy, która świadczy takie usługi. Więc nie będzie miał konkurencji. Wiele osób jest zainteresowanych wynajmem aut. Mąż przeprowadził badania i wie, że ten pomysł jest strzałem w dziesiątkę. Wynajem samochodów ze Śląska będzie się opłacała klientom. Mąż zakupił bardzo dobre samochody. Wszystkie są sprawne i zadbane na zewnątrz i w środku. Mąż postawił na wysoką jakość bo zdaje sobie sprawę, że nie każdy klient ma możliwość aby na co dzień jeździć luksusowymi samochodami. Wie, ze ceny za wynajem nie mogą być wysokie. Dlatego zdecydował się na konkurencyjne i przystępne ceny aby każdego klienta było stać na wynajem jego aut. Mąż oferuje klientom wynajem samochodu na jeden dzień a także na dłuższe terminy. Oczywiście ceny są uzależnione od czasu na jakie auto zostaje wynajęte przez klienta. Im dłuższy czas wynajmu auta tym cena jest niższa. Klientom taka forma współpracy podoba się. Mąż ma wielu klientów. Na szczęście jego firma ma bardzo dobrą lokalizację. Znajduje się blisko lotniska. Sporo klientów rezerwuje auta kiedy ląduje w naszym kraju. Mąż ma także wielu klientów, którzy wynajmują auta na określone uroczystości na przykład ślub, wieczór panieński czy kawalerski a także na codzienne wypady. 

Jestem bardzo dumna z mojego męża. Zawsze wiedziałam, że mogę się czuć przy nim bezpieczna. Ja jestem samodzielna i niezależna finansowo ale dobrze wiedzieć, że w razie czego partner radzi sobie finansowo i utrzyma rodzinę kiedy ta się powiększy. Kiedy męża firma rozkręci się na dobre będziemy się starać o nasze pierwsze dziecko. Chcemy żeby nasze dziecko miało zapewnioną przyszłość dlatego wszystko co robimy to z myślą o naszym pierwszym potomku.