Sprawdzony niedrogi waporyzator

Waporyzacja to coś, o czym słyszał niemal każdy, ale nie każdy umiałby wytłumaczyć, na czym ów proces polega. A sprawa jest nieskomplikowana i oczywista, bowiem w procesie waporyzacji nie dochodzi do spalania suszu, a jedynie do jego ogrzania do bardzo wysokiej temperatury. Jaka to różnica? Wielka, albowiem podczas ogrzewania nie wydzielają się substancje smoliste, ani rakotwórcze.

Zakup wysokiej jakości waporyzatora 

jaki waporyzator kupićNa rynku mamy do wyboru dwa rodzaje waporyzatorów: stacjonarne i przenośne. Różnią się one niemal pod każdym względem, a tak naprawdę jedynym wspólnym mianownikiem jest zdolność odparowywania substancji aktywnych z leczniczej marihuany, olejów, czy wosków CBD. Zacznijmy od urządzeń stacjonarnych, które są co prawda znacznie mniej popularne, jednakże dużo lepsze od wersji przenośnych. Dlaczego są lepsze? Albowiem są zasilane prądem i generują znacznie większą moc, co przekłada się nie tylko na szybsze, ale i bardziej efektywne podgrzewanie suszu. Bowiem nawet z bardzo małych ilości suszu/oleju CBD, stacjonarny waporyzator jest w stanie dać nam tyle gęstej, wysokiej jakości pary, ile wersja przenośna wytwarzać, by musiała przez kilka cykli waporyzacyjnych. Natomiast mankamentem urządzeń stacjonarnych jest ich dość wysoka cena (od 1500 do ponad 3 tysięcy złotych) oraz fakt, że można je użytkować tylko w pobliżu gniazdka sieciowego. Jeżeli chodzi o waporyzatory przenośne to dają nam one dużo więcej swobody w korzystaniu, gdyż są kieszonkowych rozmiarów i możemy z nich korzystać niemal wszędzie. Co prawda nie podgrzewają suszu tak szybko, jak vaporizery stacjonarne, ani nie wytwarzają tak dobrej jakości pary, ale mimo tego, najlepsze z nich są zdecydowanie warte naszej uwagi, bo dużo tańsze. Naszym zdaniem bardzo ciekawą opcją są urządzenia hybrydowe, które łączą w sobie zalety metody konwekcyjnej i indukcyjnej. Zatem to, jaki waporyzator kupić pozostawiamy wyłącznie ocenie czytelników, gdyż każdy decyduje wedle swojego gustu, preferencji i możliwości finansowych. Ofert sprzedaży waporyzatorów najlepiej szukać online, gdyż tamy mamy największy ich wybór. Natomiast w sklepach stacjonarnych zarówno wybór, jak i ceny są nie do końca zadowalające.

Korzystanie z waporyzatorów jest bardzo popularne, natomiast część ludzi myli je z e-papierosami. Fakt, niektóre wyglądają nieco podobnie, ale w porównaniu do nich są w stu procentach bezpieczne i niezawodne. Pamiętajmy też, że dzięki waporyzacji nie tylko zachowamy swoje drogi oddechowe w dobrej kondycji, ale również będziemy czuli naprawdę pełną moc, jaka jest zaklęta w produktach z CBD.