Sprzedaż pojemnych szaf wnękowych

Sklep meblowy był dla mnie wszystkim. Otworzyłem go ponad dziesięć lat temu i zawsze dbałem o to, żeby był dostępny jak największy asortyment. Współpracowałem z różnymi producentami, ale z nikim na stałe, ponieważ chciałem mieć duży wybór i różne marki, które cenili klienci mojego sklepu. O pracowników także dbałem, bo chciałem, żeby dobrze im się u mnie pracowało.

Sklep z najlepszymi szafami wnękowymi 

szafy wnękowe w lubelskimOstatnio zacząłem się dość poważnie rozglądać się za jakimś nowym asortymentem do swojego sklepu, ponieważ od dłuższego czasu powtarzały mi się meble a klienci zaczęli szukać czegoś nowego. Sprzedawałem głównie zestawy mebli, komody czy narożniki. Postawiłem więc na szafy wnękowe w lubelskim, które były bardzo przestronne i pojemne. Moja decyzja było mocno uzasadniona i w pełni przemyślana. Nie raz w sklepie słyszałem jak jakiś klient pytał mojego pracownika o taką szafę i wiedziałem, że wprowadzenie tego mebla do sprzedaży było wręcz koniecznym rozwiązaniem. Skontaktowałem się z producentem takich szaf wnękowych, którego znalazłem w internecie i zamówiłem od niego katalog. Wybrałem z niego gotowe szafy, które mogłem sprzedawać w swoim sklepie. Nie oferowałem żadnych mebli na zamówienie i takich ofert wcale nie brałem pod uwagę, bo nie była to dla mnie wygodna forma sprzedaży. Wybrałem z katalogu szafy wnękowe o standardowych wymiarach, co w mojej ocenie było najlepszą decyzją. Zamówione u producenta meble do sklepu dotarły po tygodniu tak jak to zostało ustalone na samym początku z producentem. Moi pracownicy od razu umieścili szafy w magazynie a egzemplarze w różnych kolorach trafiły na sklep jako produkty przeznaczone do prezentacji. Klienci mogli je dokładnie obejrzeć, sprawdzić w środku i zdecydować się na zakup. Zainteresowanie szafami od razu było bardzo widoczne, ponieważ najwięcej klientów właśnie kierowało się do działu, w którym owe szafy były dostępne. Wszystkie szafy wnękowe, które zamówiłem u producenta posiadały lustra na drzwiach co było sporą atrakcją i miało wpływ na wyższą sprzedaż. Kobiety szczególnie ceniły sobie takie rozwiązanie, ponieważ podczas przebierania się, mogły od razu przejrzeć się w lustrze i sprawdzić jak wyglądają.

Sam sprawiłem sobie taką szafę wnękową w sypialni, ponieważ żona narzekała, że ma za mało miejsca na swoje ubrania. W tej szafie to pomieściła wszystkie swoje rzeczy i jeszcze zostało jej sporo miejsca. Mogła kupować sobie więcej sukienek, które tak bardzo lubiła nosić latem. Moja żona lubiła mieć dużo ciuchów.