Szumiące misie uspokajają maluchy

Noworodki w pierwszych dniach życia czują się zagubione w nowym świecie, nadmierna ilość bodźców, hałasy sprawiają, że są niespokojne i często płaczą. Ważne jest wówczas, by zapewnić im bezpieczeństwo, gdyż jest to warunkiem prawidłowego rozwoju oraz dobrego samopoczucia. Dzieci tęsknią za łonem mamy, gdzie czuły się bezpieczne, towarzyszyły im znane odgłosy, które sprawiały, że nic nie zakłócało ich w spokoju. Na szczęście w obecnych czasach wielu producentów oferuje wysokiej jakości produkty, które dbają o komfort maluszka i zapewniają bezpieczeństwo.

Szumiące misie ulubioną zabawką każdego niemowlaka

szumisie sklep internetowyTego typu produktami są z pewnością szumisie Sklep internetowy oferuje różnorodne szumiące misie, które doskonale usypiają maleństwo, gdyż wydają z siebie szum, który przypomina dźwięki, jakie dziecko słyszało w brzuchu mamy. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje, jak melodyjki, istnieje możliwość nagrania własnego głosu. Świetnie sprawdzają się jako usypiacze, są ulubionym pluszakiem dzieci. Ich efektowny wygląd, delikatne pastelowe kolory sprawiają, że z pewnością przydadzą się każdemu maluszkowi. Umożliwiają im wyciszenie i spokojny sen, biały szum jest doskonałym sposobem na uspokojenie płaczącego maluszka. Dzięki nim dzieciom łatwiej jest dopasować się do zmian, jakie niesie ze sobą świat zewnętrzny. Niewielkich rozmiarów maskotka sprawia, że można zabrać ją ze sobą na spacer, zaczepić w łóżeczku, wózku lub foteliku samochodowym. Wiele tego typu produktu wydaje różne rodzaje szumów, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb maluszków. Najbardziej popularne są dźwięki suszarki, wody płodowe i bicie serca, fale morskie, a także padający deszcz. Maskotki uszyte są z wysokiej jakości atestowanych materiałów, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku oraz bezpieczne dla skóry maluszka. Po wyjęciu mechanizmu można je prać w pralce, dzięki czemu można skutecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Estetycznie wyglądające szumiące przytulanki są bardzo przydatnym gadżetem. Dzięki nim można zadbać o komfort malucha, skutecznie go uspokoić, a także zapewnić mu efektywny sen.

Maluchy uwielbiają szumisie, gdyż wydają one biały szum, który jest doskonałym sposobem na ukojenie łez. Wyglądają one bardzo efektownie, wykonane są z miękkich i przytulnych tkanin. Są bardzo pomocne w usypianiu i uspokojeniu maluchów, a bogata oferta wzorów i kolorów sprawia, że każdy rodzic znajdzie odpowiedni produkt dla swojego maluszka, który będzie jego ulubioną zabawką. Większość z nich dostępnych jest w różnych rozmiarach oraz kolorach, istnieje możliwość regulacji głośności. Są bardzo estetyczne oraz przydatne.