Tani bus z Lublina do Niemiec

 

W końcu udało mi się znaleźć pracę w Niemczech w charakterze opiekunki do starszych osób. Za tydzień jadę do Monachium na trzy miesiące, a później wracam do Polski na cztery tygodnie. Zarobki są naprawdę niezłe, bo w ciągu tych trzech miesięcy zarobię więcej aniżeli w Polsce przez cały rok. Muszę teraz znaleźć dogodne połączenie z Lublina do Niemiec, a najlepiej do samego Monachium. Ważne jest, aby w busie znajdowała się toaleta, gdyż często cierpię na zapalenie pęcherza. Jeszcze dzisiaj rozejrzę się za ofertami połączeń autobusowych do Niemiec.

Komfortowe busy do Niemiec

bus lublin niemcyNa pewno zwrócę uwagę na cenę biletu, bo mam ograniczone środki finansowe. Mogę przeznaczyć na jego zakup do dwustu złotych. Wiem, że będzie mi ciężko znaleźć tak tani przewoźnik, ale nie mam wyjścia. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam połączeń z Lublina do Monachium. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ,,bus lublin Niemcy tanio”. Uzyskałam kilka wyników, więc przejrzę dostępne oferty. Okazało się, że najlepszy, a zarazem najtańszy przewoźnik kosztuje sto osiemdziesiąt złotych. Jest to polski bus, w którym jest toaleta i bufet. W dodatku, bus zatrzymuje się też w Monachium, co mnie bardzo cieszy. W połowie drogi zaplanowany jest dłuższy postój, chyba półgodzinny, a więc będzie można rozprostować nogi. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i zarezerwowałam bilet. Jeszcze dziś muszę wejść na konto bankowe i zrobić przelew, bo inaczej przepadnie mi miejsce. Miałam szczęście, bo akurat zostały tylko dwa wolne miejsca. Za tydzień jest wyjazd, więc zdążę do pracy. Dowiedziałam się, że kolejnym razem firma zapewni mi już połączenie i nie będę musiała sama się tym martwić. To duże ułatwienie, bo bardzo stresuje mnie załatwianie takich spraw. Do Monachium będę jechać około dziesięciu godzin, więc zapowiada się długa podróż. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziona. Czytałam opinie na forum internetowym i wiem, że ten polski przewoźnik jest bardzo komfortowy i zapewnia pasażerom wiele udogodnień.

Muszę powoli zacząć się pakować do pracy. Na pewno przydadzą mi się ciepłe rzeczy na zimę. Jestem mocno zestresowana swoja nową pracą, ale też zadowolona. Całe szczęście udało mi się znaleźć komfortowego i taniego busa do Niemiec, bo teraz będę mogła spać spokojnie. Liczę na to, że postój odbędzie się obok jakiejś stacji paliw, bo na pewno zapragnę napić się kawy. Zaskoczyła mnie niska cena przewoźnika, bo spodziewałam się droższego biletu. Widocznie ceny przejazdu spadły, więc nie ma co narzekać.