Warianty drona DJI Mavic

 

Kiedy zależy nam na wysokiej jakości dronie, najczęściej będziemy w pierwszej kolejności sprawdzać produkty proponowane nam przez uznanych producentów realizujących swoje produkty przy wykorzystaniu materiałów odznaczających się dużą niezawodnością. Jedną z firm, która cieszy się dużym szacunkiem u klientów, a jej produkty są chętnie kupowane przez profesjonalistów, jest DJI Mavic. W sprzedaży znajdziemy całkiem sporo wariantów produktów.

Możliwości DJI Mavic Air

dji mavic air sklepWszystkie produkty proponowane nam przez firmę DJI Mavic przyporządkowane są do różnych serii. Każda z serii wyróżnia się pod względem określonej funkcjonalności, a poszczególne modele wyposażane są w lepsze lub nieco gorsze parametry, co pozwala nam kupić produkt wysokiej klasy, ale również i taki, który charakteryzuje się zdecydowanie niższą ceną, stanowiąc wariant nieco bardziej budżetowy. Jedną z ciekawych serii jest seria Air, która charakteryzuje się dość dużą dostępnością na rynku. Kiedy interesuje nas DJI Mavic Air – sklep, który jest partnerem tego producenta, najczęściej zaproponuje nam przynajmniej kilka modeli z tej serii, co pozwoli nam jak najlepiej dobrać produkt do budżetu, jakim dysponujemy czy też do naszych oczekiwań. Drony z serii Air na tle innych produktów zdecydowanie wyróżniają się pod względem niewielkiego, kompaktowego wręcz, rozmiaru. Jednocześnie jest to dron, który zachowuje w pełni profesjonalne funkcjonalności, jakimi charakteryzują się produkty pełnowymiarowe. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, a jednocześnie doskonałej jakości nagrań i zdjęć, które możemy realizować przy jego wykorzystaniu, sprzęt ten jest chętnie wykorzystywany przez fotografów realizujących sesje i nagrania plenerowe, ponieważ nie stanowi problemu w transportowaniu, nawet jeśli na miejsce docelowe trzeba dojść na pieszo. Nie bez znaczenia dla klientów i dla zaufania, jakim obdarzają produkt DJI Mavic Air jest fakt, iż został on wykonany z materiałów charakteryzujących się doskonałą wytrzymałością na różnego typu uszkodzenia.

W przypadku drona tego typu nie musimy martwić się o to, że jego wykorzystywanie będzie ograniczone podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oczywiście, możliwość ta będzie dla nas dostępna, zakładając, że doskonale radzimy sobie ze sterowaniem tego typu sprzętu w takich warunkach. Ze względu na cenę i funkcjonalność drony z serii Air z pewnością nie są dronami odpowiednimi dla osób początkujących, a raczej dla profesjonalistów, którzy wiedzą dobrze do czego wykorzystywać ich funkcjonalność i jak nimi sterować.