Warszawa ma kilka profesjonalnych serwisów marki DeLonghi

Marka DeLonghi najczęściej kojarzy nam się z ekspresami do kawy, które popularne są na całym świecie. Podbiły one większość kawiarni oraz naszych kuchni. Oprócz ekspresów, marka znana jest też z produkcji innego sprzętu AGD, jak na przykład elektryczne czajniki, czy podgrzewacze do wody. Wszystkie urządzenia cechuje wysoka jakość i możliwość długotrwałego użytkowania. Z tego też względu, gdy urządzenie nie działa prawidłowo, zawsze musimy odnieść je do firmowego serwisu, nawet po upływie okresu gwarancji.

Stawiamy wyłącznie na profesjonalne serwisy DeLonghi

profesjonalny serwis delonghi warszawaDobrą kawę kocha chyba każdy z nas i nie ma w tym żadnej przesady. Marka DeLonghi jest znana na całym świecie, jako producent ekspresów. Jej początki sięgają 1902 roku, kiedy rozpoczęła produkcję sprzętu kuchennego. Niemniej, jest ona znana jako producent ciśnieniowych ekspresów do kawy, które spotykamy zarówno w dużych restauracjach, jak i mniejszych kawiarniach. Gdy sami decydujemy się na zakup ekspresu, również najczęściej sięgamy po produkty tej włoskiej firmy. Wybór urządzeń jest bardzo duży, więc zawsze znajdziemy model, który będzie spełniał nasze oczekiwania i potrzeby. Ekspresy są nowoczesne, część z nich sama mieli ziarna kawy, dzięki czemu możemy uzyskać niepowtarzalny smak i aromat. Ekspresy mają również pojemniki na mleko, gdyż pijemy nie tylko espresso, ale też latte, czy cappuccino. Większość urządzeń jest zautomatyzowana i gdy ekspres nie działa prawidłowo, sami możemy usunąć z ekspresu kamień i osad. Zawsze bowiem na urządzeniu pojawia się kontrolka, która wskazuje na problem. Jeśli nie wiemy, jak dokonać naprawy, nie powinniśmy eksperymentować, tylko odnieść urządzenie do renomowanego serwisu. Jeśli chodzi o takie usługi, jak profesjonalny serwis DeLonghi Warszawa ma wiele firmowych salonów naprawy, które zatrudniają fachowców wiedzących wszystko o ekspresach tej marki. Zawsze znajdą oni źródło problemu i naprawią urządzenie nawet w okresie pogwarancyjnym. Firmowe serwisy posiadają też oryginalne części zamienne pochodzące od samego producenta.

Nie tylko właściciele kawiarni i restauracji stawiają na ekspresy do kawy marki DeLonghi, która rozpoznawalna jest praktycznie na całym świecie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się ekspresy do kawy, które są praktycznie niezawodne. Gdyby zdarzyła się jakaś awaria, nigdy nie powinniśmy sami zabierać się za naprawę urządzenia, tylko oddać ekspres do renomowanego serwisu producenta, który zatrudnia fachowców i ma na stanie markowe oraz oryginalne części zamienne producenta sprzętu AGD.