Wykupienie polecanego ubezpieczenia ze Szczecina

Byłam na ostatnim roku studiów prawniczych. Na tym roku, zgodnie z programem studiów mieliśmy odbyć praktyki. Znalazłam już sobie kancelarię notarialną, gdzie będę mogła odbyć te praktyki, ale wcześniej musiałam załatwić szereg formalności. Jednym z nich było wykupienie ubezpieczenia na życie. Musiałam znaleźć jakąś bardzo dobrą firmę ubezpieczeniową, w której będę mogła wykupić polisę. Zależało mi na tym, aby skorzystać z jakiejś oferty dla studentów, ponieważ nie miałam zbyt dużo oszczędności na to, aby pozwolić sobie na wysokie ubezpieczenie.

Udało mi się wykupić tanie ubezpieczenie

polecane tanie ubezpieczenia ze szczecinaMoja koleżanka, która również była w takiej samej sytuacji doradziła mi, abym zdecydowała się na polecane tanie ubezpieczenia ze szczecina. Ona wykupiła tam swoją polisę na życie i była bardzo zadowolona. Przede wszystkim gwarantowali niską, stałą składkę, która nie podwyższała się nawet wtedy, gdybyśmy ulegli wypadkowi i wypłacili z polisy odszkodowanie. Dobrym rozwiązaniem było to, że można było wykupić tam cały pakiet ubezpieczeniowy, w tym ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie chorobowe oraz na skutek pobytu w szpitalu, a także ubezpieczenie na czas pobytu w pracy i wypadku w drodze do lub z pracy. Byłam bardzo mile zaskoczona, że mimo tak wysokiej kwoty na jaką byłam ubezpieczona składka była taka niska. Wystarczyło zapłacić kilkadziesiąt złotych za cały rok z góry. To było dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Właśnie czegoś takiego szukałam. Wybrałam się do siedziby tego ubezpieczyciela i zapytałam agenta o tą ofertę. Była ona cały czas dostępne, dlatego od razu zdecydowałam się podpisać umowę. Dowiedziałam się również, że jest to bardzo polecana i popularna, szczególnie wśród młodych osób polisa, ponieważ nie posiada okresu karencji i odszkodowanie można wypłacić nawet jakby wypadek zdarzył się dzień po wykupieniu ubezpieczenia. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Chociaż każdy z nas myśli, że taka polisa nigdy mu się nie przyda, mnie jednak się przydała.

Jakiś czas później uległam wypadkowi w drodze na praktyki. To nie było nic groźnego, po prostu potrącił mnie rozpędzony rowerzysta. Jednakże, musiałam spędzić kilka dni w domu na zwolnieniu. W związku z uszczerbkiem na zdrowiu, firma ubezpieczeniowa wypłaciła mi należyte odszkodowanie. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się to załatwić bardzo szybko i sprawnie. Pieniądze zostały wypłacone na mój rachunek bankowy w kilka dni, bez konieczności załatwiania zbędnych formalności.