Zakup artykułów dekoratorskich

Od kilkunastu lat zajmuję się tworzeniem różnorakich ozdób na potrzeby własne, mojej rodziny oraz grona znajomych. Swoimi pracami dzielę się także z użytkownikami mediów społecznościowych, którzy doceniają mój trud włożony w przygotowanie wszelkiej maści ozdób i chętnie komentują moje pomysły. Dziś chciałam Wam przedstawić używane przeze mnie najczęściej artykuły dekoratorskie oraz opisać moje sposoby na ich pozyskiwanie.

Artykuły dekoracyjne, które kupuję najchętniej

okazyjne artykuły dekoracyjne - hurtOczywiście wiele z przedmiotów codziennego użytków staje się inspiracją do tworzenia przeze mnie pewnych prac. Często używam więc w swojej pracowni tego, co akurat mam pod ręką. Nowe życie dostają między innymi: stare korale, zniszczone książki, skrawki różnorakich materiałów, a nawet zużyte skarpetki. Nie zawsze jednak możemy lub chcemy korzystać z przedmiotów, które wcześniej posiadały inne zastosowanie. Często trzeba zatem sięgnąć po nieco grosza, aby jeszcze więcej grosza zaoszczędzić. Jeśli chodzi o okazyjne artykuły dekoracyjne – hurt to zawsze najlepszy sposób zakupu tego asortymentu. Pamiętajmy, że pozyskiwanie przedmiotów w detalu jest objęte większą marżą, co dla nas oznacza ponoszenie większego wydatku. Warto zatem planować dużo większe zakupy, jednak dokonywać ich o wiele rzadziej. W ten sposób możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas. Co warto pozyskiwać hurtowo? Nade wszystko: wszelkiej maści detale ze sklejki, kleje, których sami nie potrafimy sobie stworzyć, koraliki, sztuczne kwiaty, ornamenty żeliwne oraz wszelakie materiały papiernicze. Osobiście korzystam od lat z kilku sklepów internetowych, w których robię regularnie zapasy. Właściciele tych przedsiębiorstw dobrze znają już mnie jako klientkę, dlatego mogę zawsze liczyć na otrzymanie od nich rabatu oraz na zapoznanie z aktualną ofertą. Często sprzedawcy artykułów dekoratorski sami dzwonią do mnie i proponują jakieś ciekawe rozwiązania, które dopiero pojawiają się  na polskim rynku, dzięki czemu zawsze jestem na bieżąco ze wszelkimi nowinkami.

Każdej osobie, która posiada choć odrobinę zdolności artystycznych, z serca polecam samodzielne wykonywanie ozdób okolicznościowych. Często z zakupionego hurtowo materiału dekoratorskiego możemy korzystać nawet cały rok, tworząc niezwykłe i (co istotne) niepowtarzalne rękodzieła. Jeśli szukasz inspiracji lub chciałbyś nauczyć się, w jaki sposób krok po kroku stworzyć jakąś dekorację, zapraszam do śledzenia moich poczynań w mediach społecznościowych lub do napisania do mnie prywatnej wiadomości.