Zakupiłam idealne rolety na okna

Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Sopotu na studia. Wszystko mi się dobrze układało. Dostałam się na wymarzony kierunek studiów do uczelni, która ma dobrą renomę. Wynajęłam mieszkanie w domku jednorodzinnym u bardzo miłej staruszki. Miałam dobre warunki. Mieszkanie było odnowione, mogłam korzystać z ogrodu a co najważniejsze miałam wszędzie blisko. Domek znajdował się blisko uczelni więc nie musiałam marnować czasu na dojazdy. Miałam osobne wejście a z Panią Martą często spotykałyśmy się na herbatę i opowiadała mi o swoim życiu. Mieszkanie, w którym mieszkałam znajdowało się na poddaszu. Było nowocześnie urządzone. Wnuk Pani Marty zajmował się remontami i on mieszkanie tak ładnie urządził. 

Poprosiłam o zamontowanie rolet 

rolety na okna dachowe - SopotMieszkanie było pięknie oświetlone przez okna dachowe, które się w nim znajdowały. Na wiosnę kiedy się wprowadziłam było idealnie ale kiedy zaczynało się lato i robiło się gorąco to niestety zdecydowałam się na rolety do mieszkania. Porozmawiałam z Panią Marta i ona powiedziała, że to dobry pomysł. Zadzwoniła po swojego wnuka, który przyszedł wymierzyć okno. Trochę rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że rolety na okna dachowe będą idealnym rozwiązaniem. Wpisałam w wyszukiwarce rolety na okna dachowe – Sopot i pojawiło mi się kilka firm, które zajmowało się produkcją takich rolet. Zdecydowałam się na jasny kolor, który idealnie pasował do wnętrza. Firma w swojej ofercie miała różne kolory więc każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Wnuk Pani Marty pomógł zamontować roletę. Roleta na okno dachowe pasowała idealnie. Michał nie miał żadnego problemu żeby ją zamontować. Roleta łatwo i sprawnie się otwierała i zamykała. Kiedy było słońce to wystarczyło ją przysłonić i w mieszkaniu od razy było lżej. Co najważniejsze roleta nie kosztowała dużo a jej wykonanie było na prawdę wysokiej jakości. Byłam zadowolona, że trafiłam na tą firmę. Wszystkie jej rolety były chwalone przez klientów.

Byłam zadowolona, że udało mi się trafić na tego producenta. Wszystkie jego produkty można było kupić zarówno w sklepie stacjonarnym jak i przez Internet. Ja na początku obejrzałam sobie wszystkie modele, które mi się podobały w Internecie. Kiedy już wiedziałam co chcę kupić pojechałam do sklepu i złożyłam zamówienie. Firma zapewniła mi darmowy transport. Z montażu nie korzystałam bo pomógł mi w nim wnuk Pani Marty od, której wynajmowałam mieszkanie. Roletę kupiłam na fakturę i pieniążki, które na nie wydałam Pani Marta odjęła mi z czynszu. Roleta pięknie wyglądała i byłam z niej bardzo zadowolona.