Założenie kolorowych poszewek dekoracyjnych na poduszki

Nie wiem jak wy ale ja w swoim domu mam mnóstwo poduszek. Na każdej kanapie, łóżku jest ich wiele.  poduszkami bardzo wygodnie się siedzi. Można się o nie oprzeć. Wtedy jest tak miękko, że aż przyjemnie. Te poduszki nie są też tylko po to aby wygodnie siedzieć, ale też pełnią funkcję dekoracyjną. Dzięki nim w pokoju jest ładniej. Każda poduszka ma na sobie określoną poszewkę. Co jakiś czas je zmieniam. Albo je piorę i potem znowu je zakładam, albo całkiem wymieniam. To zależy od wielu czynników.

Poszewki na poduszki i pościel

kolorowe poszewki dekoracyjneOstatnio udało mi się kupić po rabacie bardzo ładne poszewki, które mogłam zachować na później. W moim ulubionym sklepie, gdzie je kupuję była wielka akcja rabatowa. Więc nie mogłam przejść obojętnie. Musiałam ta wejść i sprawdzi co mają do zaoferowania dla minie. Były tam przeróżne poszewki. Takie duże na ogromne poduszki lub takie mniejsze oraz nawet takie malutkie. Warto zawsze mieć przy sobie poduszkę by sprawdzić czy poszewka na nią wejdzie. Ale z drugiej strony jak ktoś ma duże poduszki, to warto zdjąć w domu z poduszki poszewkę i zabrać ze sobą do sklepu i drogą porównania kupić taką samą. Oczywiście chodzi o wielkość. Ja raczej staram się kupować różne kolorowe poszewki dekoracyjne. Wtedy mam w czym wybierać. Ostatnio właśnie kupiłam takie pomarańczowe poszewki. Ale ta pomarańcz była bardzo mocna, jak kolor zachodzącego słońca. Bardzo mi się one podobały, więc musiałam je mieć. Dlatego też kupiłam ich chyba z sześć, jak dobrze pamiętam. Albo założę te pomarańczowe poszewki na wszystkie poduszki jakie mam na kanapie w salonie, albo na pojedyncze poduszki w całym domu. Jeszcze nie wiem. W domu będę nad tym rozmyślać. Teraz musze jeszcze wybrać jedną poszewkę na pościel w sypialni. Obecnie mam taką białą, ale chyba przyda się jakaś kolorowa. Może nie koniecznie w jednolitym kolorze, ale może mieć kilka kolorów. O może taka poszewka w  takie szerokie i kolorowe opaski. Udało mi się taką znaleźć w tym sklepie. Są tam wszystkie kolory tęczy, więc ona mi się najbardziej spodobała. Ja bardzo uwielbiam kolory i to nawet wiać w moim domu. Zawsze mam dużo kolorowych rzeczy. Wtedy człowiek czuje się pogodnie i może się zrelaksować. Skoro mam już wybrane poszewki i je też kupiłam to czas powymieniać stare poszewki na nowe. Na szczęście pasowały na moje poduszki i ta jedna na pościel. Te które zdjęłam zaniosłam do prania. Potem je ładnie złożę i schowam do szafy na później.

Warto mieć na swoich poduszkach czy pościeli poszewki. Nie chodzi tutaj tylko o element dekoracyjny, ale też chodzi o zabezpieczenie poduszek przed zabrudzeniami. Bardzo często jem coś na kanapie, a wokół są poduszki. Może się zdarzyć, że coś mi spadnie na poduszkę. A mając poszewkę, to wystarczy ją zdjąć i wyprać, a poduszka jest cala czysta. Uwielbiam kolory, dlatego zawsze staram się wybierać poszewki kolorowe do mojego domu.